Mitmed ostjad said Olerexi Õismäe tanklast bensiini ja diisli segu

 (56)
Mitmed ostjad said Olerexi Õismäe tanklast bensiini ja diisli segu
Foto: Andres Putting

Olerexi Õismäe tanklas sattus töötaja eksimuse tõttu 25. septembril mootoribensiini 95 hulka ekslikult vähesel määral diislikütust. Kokku müüdi segunenud kütust 3263 liitrit. Olerex vabandab klientide ees, ettevõte on klientiga ühendust võtnud ning korvab kõik võimalikud kahjud.

„Olles vea avastanud peatasime koheselt mootoribensiini 95 müügi ning asendasime selle 98ga. Teavitasime kliente e-maili ja lühisõnumi teel ning palusime neid juhul, kui auto mootor ebakorrapäraselt töötab, pöörduda tasuta kontrolli, helistades telefonil 1888, Falck Autoabi OÜ," sõnas ASi Olerex turundusjuht Liina Kivimägi.

„Oluline on, et segukütust saanud autost tuleb kogu kütus välja pumbata, peale valada ei tohi," selgitas Liina Kivimägi. „Kokku puudutas juhtum ca 30 autot ning enamik tankijatest on tänaseks oma autod lasknud üle vaadata või teevad seda tänase päeva jooksul. Tanklast pumpasime segunenud kütuse välja ning Õismäe tanklast võib taas julgelt tankida."

Kasulikuga võttis ühendust lugeja, kes ostis 25. septembril samast tanklast diisli-segust kütust. Vahetult enne nädalavahetust toimunud ebameeldiv vahejuhtum jättis pere terveks nädalavahetuseks ilma autota.

"Olerex müüs 25. septembril Haaberstis, Tallinnas diisliga segatud bensiini 95. Auto ei tahtnud hästi sõita ja ajas tossu välja. Oma murekirjas kurtis lugeja, et ostis 25. septembril Olerexi Haabersti tanklast bensiini 95.
"Pärast paagi täistankimist ei tahtnud auto hästi sõita ja ajas tossu välja. Järgmisel päeval oli see tankur kinni ja lintidega piiratud," rääkis lugeja.

Tema sõnul pöördusid nad 26. septembril ka takla poole, kus neisse suhtuti tõrjuvalt, aga võeti siiski pereema telefoninumber ja lubati hiljem ühendust võtta. Laupäeval, 27. septembril helistaski tankla töötaja, kes andis perele töökoja telefoninumbri.>

"Helistati, anti number, et helistaksime sinna, et kõik saab korda. Antud numbril vastanud inimene oli aga vihane, öeldes, et ei saa mingit remonti, kuna täna on laupäev, otsigu me ise töökoda, mis võiks täna lahti olla," kirjeldas lugeja, kelle pere jäigi terveks nädalavahetuseks ilma autota.

"Kui nad teadsid juba reedel, et müüsid bensiini, mis oli diisliga segatud, miks nad ei võtnud kohe ühendust ja ei ole organiseerinud remonti?" jäi lugejale ettevõtte käitumine arusaamatuks.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias