Mõned Elisa kliendid peavad juunikuust rahakotti veidi rohkem kergendama

 (36)
Mõned Elisa kliendid peavad juunikuust rahakotti veidi rohkem kergendama
Foto: Facebook

Kallimaks muutub andmesideliidese ja M2M masinliidese kuutasu, kuid seda kokku vaid pea 80 sendi võrra.

Elisa äriklientidele saabus täna kiri, kus märgitakse muuhulgas, et teatud teenused lähevad kallimaks. "Suuremad panustused võrkude ja teeninduse edasiarendustesse ning üleüldiste kulude kasv toovad kaasa ka mõningased muudatused pakettide hindades. Igale Teie kõne- ja andmesideliidese kuutasule lisandub seitsekümmend senti ja M2M masinliideste kuutasule kümme senti kalendrikuus," seisab klientidele saadetud kirjas.

Elisa pressiesindaja Taavi Teder selgitas Delfile, et möödunud aasta panused võrkudesse ja teeninduse edasiarendusse on toonud kaasa kulude kasvu. "Elisa investeeringute tulemusena kasvas Elisa mobiilside võrk 2017. aastal enam kui pooletuhande uue ja moderniseeritud tugijaama võrra," ütles ta.

"Arendustööde tulemusel muutus Elisa internetivõrk kuni kolm korda kiiremaks Tallinnas, Harjumaal ja Raplamaal ning aprillis saime valmis võrgu moderniseerimistöödega Põlvamaal, Valgamaal ja Võrumaal, mille tulemusena tõusis internetikiirus Kagu-Eestis kaks kuni kolm korda.
Oma ärikliente oleme sellest teavitanud personaalse teavituskirjaga või teatega Elisa Ärikliendi iseteenindusbüroos," ütles Teder

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias