Mures pensionär küsib: olen kaua oodanud Netflixi tulekut, aga mul pole krediitkaarti. Mis nüüd saab?

 (26)
Krediitkaart
Foto: Shutterstock, LHV

Delfi toimetusele kirjutas lugeja, kes on kaua aega oodanud Netflixi tulekut Eestisse. Nüüd, kui see juhtus, selgus, et kasutajakonto loomiseks on tarvis krediitkaarti.

„Olen kaua oodanud Netflixi tulekut Eestisse. Nüüd lugesin, et peab maksmiseks olema krediitkaart. Olen pensionär ja mul pole kunagi vaja olnud krediitkaarti. Kas nüüd pean selle hankima, et saaks omale Netflixi konto teha," kirjutas ta.

Netflixi ametliku veebilehe järgi aktsepteeritakse ka deebetkaarte, kuid neil peab olema elektroonilise makse tegemiseks vajalik turvakood. Aktsepteeritakse enamikke Eestiski levinud deebetkaarte, millel on Visa või MasterCardi logo peal. Pangalingiga tasumist deebetkaardilt Netflix aga ei võimalda. Seega on küsimuse esitajal kaks varianti - kas muretseda krediitkaart või tellida pangast oma arvelduskontoga seotud deebetkaardi asemele kaksikfunktsiooniga kaart, mis võimaldab ka elektroonilisi makseid. SEB klientidel on võimalik aga kasutada ka näiteks virtuaalset krediitkaarti, mille saab aktiveerida internetipangas.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias