MUSTA REEDE SPIKKER: Ka Eesti poodides on täna allahindluse nime väärivaid pakkumisi

 (22)
Allahindlused - 9
Foto: Rene Suurkaev

Kui enamasti on Eesti poodides allahindlus piinlikult väikese protsendimääraga, siis Mustal Reedel on mõned üksikud erandid, mille järgmises ülevaates välja toome.

Musta reede valik on siin küllaltki pisteline - kui tead magusaid pakkumisi, mille oleme maha maganud, anna meile sellest teada kasulik@delfi.ee.

Maxima

Maximas on vaid täna kehtivad soodsad pakkumised võrdlemisi julged - kiirkeetjad ja tolmuimejad lastakse hinnas alla koguni üle 80-protsenti. Pakkumisi kehtib ka toidukaupadele.

Tsüklontolmuimeja 54,99, uus hind 24,99
Tekst

Veekeetja 16,99, uus hind 7,99

Kaup 24

Lisaks tavapoodidele on ka mitmetes e-poodides Must reede. Kaup 24st leiab üsna suure ülevaate allahindlusi, ka tehakse alates 50-eurosest ostust pakkumine kauba tasuta kojuveole.

Lehelt on näha, et kõige ostetavamad tooted on need, mil on ka kõige suurem allahindlusprotsent. Sellisteks on näiteks parfüümid, ilutooted, köögikaalud, kapselkohvimasinad, aga ka telerid ja väiksem köögitehnika.

Ülemiste keskus

Seotud lood:

Ülemiste keskus on oma kodulehel välja reklaaminud samuti Musta reede. Allahindlusi teevad kõik kauplused, kuid protsendid jäävad piinlikult tagasihoidlikuks. Vaid riidepoes Holly Bracken on Musta reede puhul 50-protsendilised allahindlused kõikidele toodetele. Allahindlused jätkuvad ka laupäeval ja pühapäeval.

Suuremat allahindlusprotsenti kui tavaliselt võib märgata ka Seppäläs, kus on hinnad all 40 protsenti. Allahindlus kehtib kõigile musta värvi toodetele.

Ka River Islandis, Bata kingapoes ja Terranovas on valitud toodetele 50-protsendiline allahindlus.

Kvartali keskus

Tartus suvel uksed avanud Kvartali keskus peab samuti Musta reedet. Allahindlused piirduvad küll vaid 20 ja 30 protsendiga, kuid allahindlused on need ju siiski. Midagi suurt ja üllatavat silma paraku ei hakka.

Rocca al Mare

Rocca al Mare keskuses asuv Euronicsi poolt hallatav Apple'i toodete pood Apple Shop on Musta reede puhul Apple'i kaupu lausa sadades eurodes alla lasknud. MacBooki (1,2 GHz / 8 GB / 512 GB) originaalhinda on suisa 1799 eurolt langetatud 550 euro võrra.

NewYorker lubab kuni 50-protsendilisi allahindlusi, teistes poodides on paraku kõik protsendid pisikesed.

Kristiine keskus

Kristiine keskust haldab sama ettevõte, mis Rocca al Maretki, paraku pole Musta reede pakkumised siingi 20st või 30st protsendist kõrgemad.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias