MyFitness avab järjekordse spordiklubi, mis jõuab Järve ja Nõmme trennihuvilisteni

 (6)
Postimaja MyFitness
Postimaja MyFitnessFoto: Madis Veltman

MyFitness avab märtsi alguses oma Baltimaade 35. spordiklubi Tallinnas valmivas Väike-Järve ärimajas, millega jõuab menukas treeningkontseptsioon koos mitmete uuendustega esmakordselt Järve ja Nõmme piirkonna inimesteni, teatas ettevõte pressiteate vahendusel.

MyFitness Eesti tegevjuhi Tiina Otsa sõnul tulevad uude spordiklubisse moodsaimad treeningseadmed ja populaarsed rühmatreeningud, aga ka täiesti uus MyFitnessi treeningkontseptsioon BOXBOX – eriline must-valge poksistuudio, mis pakub lahedat ja tõhusat treenimisvõimalust nii naistele kui meestele.

“MyFitness Järve klubi on suure formaadiga, kus on kolm erinevat rühmatreeningute stuudiot, mitmekülgne jõusaal ja eraldi Cross Training ala. Uuendusena on klubis lisaks tavapärasele ka iseteenindusega vastuvõtuala ning kindlasti on paljude lapsevanemate jaoks väga positiivne uudis ka klubisse tulev lastetuba,” lisas Otsa, kelle kinnitusel on neilt Nõmme ja Järve piirkonda MyFitnessi spordiklubi juba ammu oodatud.

Järve MyFitness avatakse Tallinnas aadressil Pärnu mnt 186 valmivas Väike-Järve ärikeskuses. MyFitnessi veebilehel algas ka Järve spordiklubi liitumise eelmüük, mis võimaldab kampaania korras liituda klubiga tasuta ning esimesed 500 liitujat saavad kingituseks spordikoti. Uus klubi avatakse 5. märtsil kell 18, mil toimub liikmetele eelregistreerimisega eritreening.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias