Narva-Jõesuu inimesi sõidutatakse kohaliku suletud poe tõttu Narva


Võru Maxima
Foto: Marko Jakobi

Narva-Jõesuu ainus suurem Maxima kauplus, mis eelmisel nädalal suleti, avatakse pärast remonti taas alles detsembris.

Seni aga pakuvad kohalikud võimud inimestele võimalust kaks korda nädalas tasuta Narvas kauba järel käia, kirjutab Põhjarannik.

OÜ Maxima Eesti kommunikatsioonijuht Katja Ljubobratets andis teada, et Põhjarannikus avaldatud info nende ainsa kaupluse sulgemise kohta Narva-Jõesuus ei ole päris tõene: kauplus suleti remonditööde ajaks vaid kaheks ja pooleks kuuks - 20. detsembrini,

Kauplus asendatakse hommikuse bussiga

Ljubobratets märkis, et Narva-Jõesuu Maximat uuendatakse üheksa aasta jooksul esimest korda: kuurortlinna Maxima avati 2007. aasta 20. veebruaril nõukogudeaegses kaubandushoones.

"Selleks, et Narva-Jõesuu elanikud ja külalised saaksid oma oste teha nüüdisaegses kaupluses, mille kaubavalik ja interjöör vastavad igati ostjate ootustele, võtsime ette põhjaliku remondi. Remonditööde ajal kutsume linlasi üles oma ostude sooritamiseks külastama meie jaeketi Narva, Sillamäe, Jõhvi või Kohtla-Järve kauplusi," ütles Maxima Eesti kinnisvara arendamise ja ehituse juhtimise direktor Ülar Hallikivi.

Remonditööde ajaks paneb Narva-Jõesuu linnavalitsus Narva-Jõesuu ja Narva vahele käima bussi, mis viib soovijad Narva Fama kaubanduskeskuse juurde.

Refereeritud artikli täisteksti loe Põhjarannikust.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias