Neljapäev on kõige viimane päev, mil e-poest veel jõulukinki osta

 (1)
Pakiautomaadid
PakiautomaadidFoto: Priit Simson

Sellel aastal langevad pühadeaegsed vabad päevad nädala keskele ning see tekitab mitmel pool tavapärasest pikemad tööseisakud. E-poest paki tellimiseks on kõige viimane aeg neljapäev, 19. detsember, kui on soov pakk veel enne pühi kätte saada, teatab DPD pressiteate vahendusel.

DPD Eesti müügi- ja turundusjuht Janek Kivimurd selgitas, et kui on soovi pakki kätte saada veel enne jõule, siis tuleb enda tellimus teha kindlasti hiljemalt 19. detsembril. „See kehtib muidugi Eesti e-poodide puhul ja olenevalt, millise lubaduse on kaupmees andnud tellimuse tarneaja kohta. Meie kullerifirmana tagame enda poolt õigeaegse veo.“

Kui tellimus esitada 20. detsembril ehk reedel, siis lootus paki kohale jõudmiseks veel enne jõule on juba väga väike, sest esmaspäev on lühendatud tööpäev ning kuigi kullerid tegutsevad, siis ei pruugi kõik pakid oma sihtmärgini selle lühikese ajaga jõuda. Järgnevad pikad pühad ning pakke hakatakse uuesti transportima alles 27. detsembril.

„Meiejaoks on oluline, et meie töötajad saaksid pühad oma pere seltsis veeta ja seepärast me vabade päevade ajal pakke laiali ei vii. Kui aga oma tellimus teha kohalikust e-poest veel 19. detsembril, siis peaks teie pakk 23. detsembriks ka pakiautomaati või koduukse taha jõudma,“ märkis Kivimurd.

Seotud lood:

„Jõulupühade nädalal on sellel aastal ju tegelikult ainult poolteist tööpäeva: esmaspäev, 23. detsember pool päeva ja reede, 27. detsember. Nendel päevadel oleme muidugi töötamas suurendatud jõududega, et kõik tellimused võimalikult kiiresti täita, aga palume klientide mõistvat suhtumist vahepealsete vabade päevade osas,“ lausus Kivimurd.

„Pakimahud on järk-järgult tõusnud juba alates oktoobrist ning terve novembri ja detsembri on kullerid tööl suurendatud jõudude ja tihedamate graafikutega ning on kindlasti ära teeninud need vabad päevad oma pere seltsis.“

Kivimurd lisas, et kiirema pakiveo tagamiseks saavad ka kliendid ise abiks olla tulles oma pakiautomaati tulnud saadetisele järele võimalikult kiiresti.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias