Nordica 400 000. reisija Ivar Julm: selline üllatus on ikka tõeline üllatus!

 (11)
Nordica 400 000. reisija Ivar Julm: selline üllatus on ikka tõeline üllatus!
Ivar Julm oli Nordica 400 000. reisija.Foto: Nordica

Lennufirma Nordica tähistas täna hommikul Tallinna Lennujaamas reisijate arvu jõudmist 400 000 inimeseni.

Tähtsündmus langes Tallinn-Amsterdami lennule, juubelinumbriga reisijaks osutus Ivar Julm Eestist, kes siirdus puhkusereisile. Olulist sündmust jagati kohapeal ka teiste reisijatega.

„Lõpetasin just vahetuse Tallinna Päästeteenistuses, kus töötan meeskonna vanemana. Selline üllatus on ikka tõeline üllatus!“ rõõmustas uudist lennujaamas kuulnud reisija. Lennufirma Nordica lennukitega on ta lennanud ka varem. Nordicale soovis õnnelik reisija edu 2017. aastaks ja uusi lende. „Nordica on Eesti lennufirma, suurt edu Nordicale!“

Enne lendu oli reisijat lennuväravas isiklikult tervitamas ja head lendu soovimas Tallinn-Amsterdami liinil lendav lennukimeeskond. Lennufirma kinkis tähtsa sündmuse puhul õnnenumbriga reisijale kaks edasi-tagasi lennupiletit Hamburgi, mis on Nordica uus lennusihtkoht alates maikuust.

Nordica, alguspäevadel Nordic Aviation Group, alustas lennutegevust novembris 2015, märtsis toimusid esimesed lennud Nordica märki kandvate lennukitega. Alguspäevadest lugedes on tänaseks tehtud kokku ligi 9500 liinilendu, millele lisanduvad partneritele opereeritud lennud. Kokku on Nordica vahendusel lennatud enam kui 360 sihtpunkti maailmas.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias