Nördinud klient: Jysk lubas 25-protsendilist allahindlust tavahinnaga toodetele, järsku olid poes pea kõik kaubad kollaste hinnasiltidega!

 (81)
LASNAMÄE JYSK
FOTO: Marko Mumm

Tähelepanelik poodleja märkas Jyskis möödunud reedel ja nädalavahetusel välja kuulutatud kampaaniat, et kõik tavahinnaga tooted on veerandi võrra soodsamad.

Lugeja märkas ühtlasi, et kohe pärast allahindluse väljakuulutamist muutus Jyski poe sisemus kollaste siltide mereks - pea kõik tooted olid ühtäkki alla hinnatud. Nii eeldas lugeja, et ju taheti välistada välja kuulutatud allahindlusprotsendi kehtimine liiga paljudele kaupadele korraga.

Jyski Balti turundusdirektor Anzelika Zorina selgitusel kuulutas kodusisustuspood välja allahindluse Mustaks reedeks ja sellele järgnevaks nädalavahetuseks ning 25 protsenti oli vaid miinimum.

"Allahindlus 25 protsenti oli miinimum protsent. See tähendas, et ka kui kollase hinnasildiga tootele oli tavahinnast tehtud näiteks 10-protsendiline allahindlus, siis kassas arvestati 25 protsendist puudujääv hinnast lisaks maha," selgitas Zorina.

Zorina sõnul oli poes ka suurema allahindlusega tooteid ning et kindlasti ei vahetanud pood hinnasilte allahindluskampaania lähenedes kollaste vastu. "Veelkord - 25-protsendiline allahindlus oli tagatud kõikidele kaupadele," toonitas Zorina.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias