Nüüd saab ka SEB klient viipekaarte kasutada

 (5)
Nüüd saab ka SEB klient viipekaarte kasutada
Foto: Kuvatõmmis

Alates tänasest pakub SEB Pank oma klientidele viipekaarte. Esialgu toetavad uut funktsiooni MasterCardi deebet- ja krediitviipekaardid, tulevikus laieneb see kõikidele kaarditoodetele.

„Tulime viipekaardiga välja hetkel, mil seda makseviisi toetavate SEB terminalide osakaal ületas 60 protsenti kogu SEB terminalide hulgast. Aasta lõpuks kasvab see number 70 protsendini. Uut funktsiooni toetavad ka kõik SEB nutiterminalid. Tulenevalt läbirääkimistest VISA ja MasterCardiga näeme lähitulevikus selle arvu edasist suurenemist. Meie eesmärgiks on pakkuda laiemat kasutusvõimalust uudsele ja mugavale makseviisile. Samuti on arendamisel lahendused, mis võimaldaksid tulevikus kõiki makseid kontaktivabalt sooritada,“ kommenteerib uuendust SEB Balti kaardivaldkonna juht Meelis Nurk.

SEB pakutud viipemaksefunktsiooni aktiveerimiseks tuleb esimene ost sooritada PIN-koodiga. Turvalisuse kaalutlustel küsib süsteem aeg-ajalt ka edaspidi viipemaksete kinnitamiseks PIN-koodi. Eestis on võimalik teha viipemakseid 10-eurose limiidi piires.

Teistes riikides võivad viipemakselimiidid Eesti omast oluliselt erineda. Üsna paljudes Euroopa riikides jäävad viipemaksete limiidid vahemikku 20 kuni 40 eurot, mistõttu soovitame sageli reisivatel klientidel mõelda oma kaardi viipemakselimiidi peale. SEB kliendid saavad kaardilimiiti mugavalt oma internetipangas muuta.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias