OLELUSVÕITLUS TAKSOÄPINDUSES: Taxify magusamad kliendid Tulika ja Tallink lõid oma rakenduse

 (78)
Anna teada, millist rakendust sina eelistad!
Tallink takso
Tallink taksoFoto: Andres Putting

Eesti taksofirmad Tallink Takso ja Tulika Takso lõid ühiselt uue taksode tellimise mobiilirakenduse Taxofon, mille kaudu hakkab kliente teenindama umbes 500 autot ja väikebussi. Taxifyst Tallinki ja Tulika taksot enam tellida ei saa.

Mobiilirakendus Taxofon pakub alates esmaspäevast (12. oktoobrist 2015) klientidele võimalust tellida Tallink Takso, Tulika Takso ja nende tütarfirmade sõidukeid Tallinnas ning selle lähiümbruses. Taxofoni tegevust korraldab Taxofon Eesti OÜ, mille omanikeringi kuuluvad AS Tallink Takso ja AS Tulika Takso.

Mobiilirakenduse kõrval jäävad toimima ka dispetšerid

Tulika Takso juhataja Mati Saare sõnul on mobiilirakenduse kaudu takso tellimine Eestis järjest populaarsem ja nii klientide kui ka taksofirmade jaoks mugavam, kuid vaatamata rakenduse olemasolule jäävad alles ka taksofirmade oma tellimiskeskused.

“Taxofoni kaudu on võimalik tellida Tallinnas ja selle lähiümbruses endale sobiv takso ligi 500 Tallinki ja Tulika grupi sõiduauto ja väikebussi seast. Kõigis autodes on olemas nii sularahas kui kaardiga maksmise võimalus. Esimesena Eestis saab Taxofoni vahendusel spetsiaalselt tellida ka 6 kuni 12-kohalisi väikebusse suuremate seltskondade tarvis,” selgitas Saar.

Tallink Takso juhatuse liikme Tõnu Uusmaa sõnul aitab Taxofoni tellimisrakendus klientidel vältida kõnekeskuste ootejärjekordi ning annab koheselt hea ülevaate, millised on lähimad vabad taksod ja nende hinnad. “Taxofoni eeliseks on kvaliteet ja turvalisus. Vahendame ainult kvaliteetset taksoteenust pakkuvaid firmasid,mis kasutavad vähemalt keskklassi suurusega kuni 2 aasta vanuseid sõidukeid,” selgitas Uusmaa.

Seotud lood:

Tallinki ja Tulika taksosid Taxifyst enam ei leia

Uue rakenduse käivitamise järel ei saa Tallinki ja Tulika taksosid tellida enam turuliider Taxify vahendusel. “Oma tellimisrakenduse loomise üheks põhjuseks on ka soov pakkuda konkurentsi täna taksode tellimislahenduste osas märkimisväärse turuosa saavutanud Taxifyle, et vältida olukordi, mil tellimiskeskkond dikteerib taksojuhtidele tingimusi, mis tihedas konkurentsis taksoturul on majanduslikult liiga kulukad,” lausus Mati Saar.

Hetkel (toim. 12.10 kell 14:00) on nii Tallinki kui ka Tulika taksod Taxifys saadaval.

Taxofoni mobiiliäpp töötab nii Apple’i iOS kui Androidi platvormil. Rakenduse kasutamiseks tuleb see oma nutitelefoni või tahvelarvutisse alla laadida ja siduda oma telefoninumbri ja e-posti aadressiga.

AS Tallink Takso on Tallinnas ja selle lähiümbruses tegutsev Eesti juhtiv taksofirma, mille kaubamärkide all sõidab hetkel kokku ligi 200 autot.

1993. aastal loodud AS Tulika Takso on Eesti vanim ja suurim taksofirma, millel on kokku üle 300 takso.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias