Omniva pakiautomaatide võrgustik laieneb 12 uue asukohaga

 (3)
OMNIVA
Foto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Omniva paigaldab juulikuu jooksul Eestisse 12 uut pakiautomaati. Laienemise tulemusena on ettevõtte pakiautomaadivõrgustik ning ligipääsetav juba enam kui 50 erinevas Eesti linnas ja asulas ning enam kui 120 kohas üle Baltikumi.

Suvise laienemise käigus paigaldab Omniva uued pakiautomaadid väiksematest kohtadest Loksale ja Kundasse. Kuna pakiteenuse kasutamine kasvab kiiresti ka linnades, tulevad pakiautomaadid ka uutesse kohtadesse suuremates linnades.

Nii tulevad Tallinnas uued pakiautomaadid Merimetsa Selveri, Valdeku Comarketi ja Paepargi Maxima juurde, Tartus Raadi Maxima ja Anne Selveri juurde. Tallinna lähiümbrusest saavad uue pakiautomaadi Viimsi (Pärnamäe Rimi juurde) ja Maardu (Maxima juurde), samuti tuleb pakiautomaat Haapsallu (Kastani), Kohtla-Järvele (Ahtme Maxima) ja Narvasse (Prisma juurde).

Eelmine laienemine toimus kevadel, mil keskenduti eeeskätt just väiksematesse kohtadesse pakiautomaatide paigaldamisele.

Enne suve pikendas Omniva ka mitmete pakiautomaatide hilisema tühjendamise aega, et anda klientidele võimalus oma pakk automaati tuua veel hiljem, olles kindel, et see ikkagi juba järgmisel päeval kohale toimetatakse.

Järgmisel aastal avab Omniva oma pakiautomaatide võrgustiku kogu Baltikumis ka teistele partneritele kasutamiseks, et anda tuult tiibadesse hoogustuva e-kaubanduse arnegule.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias