Öökaubandus täies hoos: Prisma avab jõulude eel kõik Eesti supermarketid ööpäevaringselt

 (42)
24/7 Prisma Linnamäe tee
24/7 Prisma Linnamäe teeFoto: Taavi Sepp

Paistab, et öökaubandus on Prismale edu toonud, sest nüüd plaanib poekett vahetult enne jõule 24/7 lahti jätta kõik Eesti poed.

Delfile saabunud vihje kohaselt plaanib Prisma Peremarket AS avada lisaks Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prismadele ka ülejäänud supermarketid ööpäevaringselt. Seda esialgu jõulude eel.

Prisma kommunikatsioonijuht Piret Lankots kinnitab, et Prisma avab 21.-23. detsembril kõik oma Eesti kauplused ööpäevaringselt ehk Prisma on järjest avatud kolmel ööl. "Lisaks juba praegu ööpäevaringselt kliente teenindavale Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prismale, on vahetult enne jõule 24 tundi avatud ka Kristiine ja Rocca al Mare Prisma Tallinnas, Annelinna ja Sõbra Prisma Tartus ning Narva Prisma," ütles ta.

"Viimaste aastate kogemus näitab, et jõulueelsetel päevadel ostetakse lisaks toidukaupadele palju ka kingitusi. Soovime anda inimestele võimaluse viimase hetke ostud sooritada soovi korral tavapärasest erineval ajal ja olla oma klientide jaoks olemas olenemata kellaajast," ütles ta.

Lankots räägib, et eelmisel aastal oli Soomes tervel jõulunädalal ööpäevaringselt avatud 9 Prisma hüpermarketit, mille menukus kasvas pühade lähenedes iga päevaga. "Eestis otsustasime keskenduda viimastele jõulueelsetele päevadele, et olla avatud siis, kui jõuluostudeks kõige suurem vajadus."

"Alates 24. detsembrist jätkub tavapärane töörütm ehk ööpäevaringselt jäävad avatuks Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe Prisma. See tähendab, et need 3 hüpermarketit on lahti ka aastavahetusel. Viiest Tallinnas asuvast Prismast jäävad ka edaspidi ööpäevaringselt avatuks Sikupilli, Mustamäe ja Lasnamäe hüpermarketid."

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias