Peterburi rongi piletitele hakkavad varajase ostu korral kehtima allahindlused

 (2)
Peterburi rongi piletitele hakkavad varajase ostu korral kehtima allahindlused
Foto: Tanel Meos

Alates 1. augustist võtab AS GoRail Tallinna-Peterburi rongiliinil kasutusele ostukuupäevast lähtuva hinnaplaani, mis võimaldab varakult ostes saada tavahinnast kuni 20% soodsamaid sõidupileteid.

20% allahindlus rakendub 31-45 päeva enne väljasõitu ostetud piletitele, 16-30 päeva enne väljumist on piletid tavahinnast 15% soodsamad. Eeltoodu kehtib nii I kui ka II mugavusklassi müüdavatele täishinnaga ning 5-10-aastaste laste soodushinnaga sõidupiletitele kuni selle aasta lõpuni (välja arvatud tippaegadel 31.10-05.11 ja 25.-31.12.2014). 

Allahindlus ei kehti 11-15 päeva enne reisi ostetud piletitele ning kui väljasõiduni on jäänud 10 päeva või alla selle, lisandub piletitele 3% tasu. Soodustus ei laiene ka gruppidele ning Eesti piires tehtavatele sõitudele. 

Alla 5-aastased lapsed reisivad GoRaili rongides tasuta.

„Rongisõit on üks ohutumaid ja mugavamaid viise selliste vahemaade läbimiseks. Paindlik piletimüügistrateegia aitab muuta sõitmise Tallinna ja Peterburi vahel veelgi taskukohasemaks ning atraktiivsemaks," kommenteeris uuendust GoRaili arendusdirektor Jolan Ševtov.

Tallinna-Peterburi rongid teevad vahepeatuse Tapal, Rakveres, Jõhvis, Narvas, Ivangorodis ja Kingissepas. Täpsemaid väljumisaegu on võimalik vaadata jaamade infostendidelt ning GoRaili kodulehel esitatud sõiduplaanist.

GoRail võttis eelnevalt ostukuupäevast lähtuva hinnaplaani kasutusele Tallinna-Moskva rongiliinil alates 15. maist ning suurendas samal suunal soodustusi alates 1. juunist 2014.                                                                                                                                    

Rahvusvaheliste rongipiletite müük avatakse 45 päeva enne reisi.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias