Pikk ootusaeg saab läbi: selgus esimese KFC restorani avamise aeg Tallinnas

 (44)
Ärid Lätis
Ärid LätisFoto: Taavi Sepp

Eesti toidunautlejate aastaid kestnud ootusaeg saab lõpuks läbi, kui Eesti suurim meelelahutusettevõte Apollo Group avab juba 24. oktoobril Ülemiste keskuses Tallinna esimese Kentucky Fried Chickeni (KFC) restorani.

Apollo Groupi arendusjuhi Mauri Dorbeku sõnul jõudis 2019. aasta alguses Baltimaades KFC restoranide opereerimiseks frantsiisilepingu sõlminud Apollo Group esimese uue kontseptsiooniga KFC restorani avamiseni augustis Lätis Riia Akropole kaubanduskeskuses ja seda tabas meeletu menu.

"Käive ületas prognoositut ligi kahekordselt. Inimeste tung Akropole keskuse restorani oli avanädalavahetusel sedavõrd suur, et vahepeal tekkis isegi oht, et söök hakkab otsa saama. Loomulikult seda ei juhtunut ja kõik maailmakuulsa KFC krõbekana austajad said maitsva kõhutäie," rääkis Dorbek.

Tallinnas Ülemiste keskuses 24. oktoobril avatavas restoranis on ühendatud tänapäevaselt moodne interjöör KFC klassikaliste ameerikalike väärtustega. Elektroonilised menüüd, iseteeninduskioskid ning võimalus ise ja soovi korral üha uuesti lisatasuta täita oma joogitopse on vaid mõned märksõnadest, mis Eesti esimest KFC restorani iseloomustavad.

Seotud lood:

Lisaks KFC legendaarsetele kanatiibadele pakub uus söögikoht laia valikut teistes menuroogadest, alustades imemaitsvatest suupistetest ja hamburgeritest kuni fritüüritud kanapalade ja magustoitudeni. Kõik road, mida KFC pakub, on valmistatud hoolikalt valitud koostisosadest ning vastavad kõige kõrgematele kvaliteedinõuetele.

Dorbeku sõnul tegutsevad sotsiaalmeedias suisa KFC fännide grupid, kelle ootustele soovib Apollo Group igati vääriliselt vastata. "KFC on üle maailma kuulus on salajase retsepti järgi valmistatud kanaroogade poolest. Kanaliha, mida KFC köökides kasutatakse, on alati värske, mitte külmutatud. Kana marineeritakse ja maitsestatakse restorani köögis. KFC kunded võivad olla kindlad, et nad saavad alati nautida parimaid võimalikke maitseelamusi. Põhimõte, et pakutavad road valmistatakse alati ainult kõige värskemast toorainest ning kohapeal, on KFC-s konkurentidest eristanud juba alates aastast 1952," tutvustas Dorbek.

Apollo Group OÜ omandas rahvusvahelise kiirtoiduketi Kentucky Fried Chicken (KFC) frantsiisi Baltimaades tänavu talvel. Praeguseks on Lätis avatud kaks ja Leedus kolm KFC restorani.

Ühtlasi liidab Apollo Group KFC-i restoranid Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga, mis pakub teenuse aktiivsetele kasutajatele märkimisväärseid soodustusi Apollo kinodes, O´Learyse meelelahutuskeskustes, Blenderi mahlabaarides, Apollo kauplustes ja muudes grupi meelelahutusüksustes.

Apollo Group on Eesti kapitalile kuuluv Baltikumi suurim meelelahutus kontsern, mis omab Apollo kauplusi, Apollo kinosid, O´Learyse meelelahutuskeskusi, Vapiano restorane, Blenderi mahlabaare ja IceCafe jäätisekohvikuid, samuti filmidistributsiooni ettevôtet Baltic Film Distribution.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias