PILTUUDIS | Reformipaanikas apteegiketid on alustanud klientide hirmutamist ja seda üsna veidral kombel

 (16)
Apotheka vs Südameapteek
Apotheka vs SüdameapteekFoto: Madis Veltman

Kõmulise apteegireformi tähtaeg jõuab aina lähemale, suurem osa apteeke ei ole veel proviisorite omandusse jõudnud ja apteegiärimehed kasutavad avaliku arvamuse mõjutamiseks kõiki võimalikke meetodeid.

Läbi mitme riigikogu koosseisu arutatud ja kuni viimase ajani üsna libedalt liikuva reformi ratastesse on hakanud kaikad lendama. Suurärimeeste kontrolli all olevad organisatsioonid ja PR-masin tegeleb igal sammul hirmutamisega, et alates järgmise aasta 1. aprillil pannakse sajad apteegid kinni.

Benu aptekides on klientidele silma alla pandud kalendrilaadne toode, mis kurjakuulutavalt päevi loeb konkreetse apteegi sulgemiseni. Allpool olev foto on tehtud reedel Tallinnas Narva maanteel asuvas Benu apteegis. Kasulikule teadaolevalt on analoogsed kalendrid ka Apotheka apteekides.

"166 päeva pärast ähvardab seda apteeki sulgemine. Põhjuseks ebaõnnestunud apteegireform, mis jõustub 1. aprillil 2020. Samal põhjusel tuleb sulgeda veel ligi 300 apteeki. Sotsiaalministeerium ei näe apteegi sulgemises probleemi," seisab kirjas apteegiärimeeste kiviheites valitsuse kapsaaeda.

Lugeja foto
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias