Põhja-Tallinnas on terve öö kestnud ulatuslik elektrikatkestus

 (7)
Lugeja: sügavkülmas marjad ja lihad sulavad!
ELEKTER
Foto: ALDO LUUD, Õhtuleht

Põhja-Tallinna piirkonnas on terve öö kestnud elektrikatkestus, mille põhjustas öösel kella 2 paiku Tööstuse tänaval alajaamas süttinud madalpinge jaotusseade.

Kella 2.40 kustutas päästeamet Elektrilevi teatel tulekahju. Tulekahju tõttu jäi vooluta 514 klienti Tööstuse tänaval.

1,5 tunni jooksul saab Elektrilevi kommunikatsioonispetsialisti Maret Reinumägi sõnul enamikule neist vooluühenduse taastada. "Viimased majapidamised saavad vooluühenduse tagasi kella 14 ajal, siis kui taastamistööd on lõpetatud. Vabandame tekkinud ebamugavuse pärast," lisas Reinumägi.

Delfi toimetusele kirjutanud lugeja sõnul olla katkestus alguse saanud öösel kella kahe paiku. "Mul sügavkülmas marjad ja liha sulavad! Elektrilevi ütles, et elektrit pole üle 500 klientil," kirjutas lugeja Delfile.

Elektrilevi kommunikatsioonispetsialisti Maret Reinumägi sõnul pole veel hetkel selge, millal elekter tagasi tuleb, kuid kinnitas, et katkestus puudutab vaid Põhja-Tallinna elanikke.

"Soovitus sügavkülma kohta: ärge kapi ust lahti tehke, nii säilivad teie toidud seal külmas veel kuni 24 tundi," märkis Reinumägi ning lubas lähimal ajal teada anda, kuidas katkestus laheneb.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias