Poola odavpood Pepco laieneb Kristiine keskusesse ja avab veel kümme poodi

 (84)
Pepco kauplus Magistralis
Pepco kauplus MagistralisFoto: Rauno Volmar

Kristiine keskuses kaupluse avava PEPCO esimene poolaasta Eestis on möödunud edukalt. Tänavu kavatsetakse Eestis avada vähemalt kümme uut poodi.

„Kristiine Keskuses avatavas PEPCO esinduses pakume oma klientidele laia tootevalikut laste, naiste ning meeste rõivakaupu, pesu, aksessuaare, mänguasju, dekoratiivtooteid, majapidamistekstiile jpm. Meie eesmärgiks on tagada parim kaubavalik taskukohaste hindadega“, ütles PEPCO Balti riikide ärijuht Aleksandr Čikaidze.

PEPCO kauplus aitab rikastada Kristiine Keskuse kaubavalikut taskukohase hinnaga rõiva- ning tarbekaupadega. „PEPCO sobib hästi Kristiine Keskuse kontseptsiooni, kus on kandev roll moe- ja kodukaupadel. Uuest kodule ning perele orienteeritud kauplusest leiab kõik igapäevaeluks vajaliku mugavalt ühest kohast,“ ütles Citycon Eesti kaubanduskeskuste juht Helen Metsvaht.

Jaekett plaanib sel aastal Eestisse rajada veel kümme kauplust. “Ehitame oma kauplused linnasüdamesse või selle lähedal asuvatesse kaubanduskeskustesse, mis on ennast tõestanud ja mida inimesed armastavad külastada. Meile sobivas kaubanduskeskuses peaks olema kindlasti hea toidukauplus nagu Kristiinel Prisma. Selline strateegia on töötanud teise Euroopa riikide puhul ning arvame, et see on sobilik ka Eestile,” sõnas Čikaidze.

Kristiine Keskuse PEPCO avatakse neljapäeval 7. veebruaril.

PEPCO jaekaupluste ketti kuulub kümnes erinevas Euroopa riigis üle 1500 poe. Kaubamärk loodi 2004. aastal Poolas ning tänaseks pakub see tööd üle 12 000 inimesele.

Mullu juunis avas PEPCO esimesed Eesti kauplused Tallinnas. Tänavu plaanib kett Eestis avada kümme kauplust ning kolme aasta jooksul kokku 30 kauplust.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias