Populaarne toidukulleriteenus laieneb oktoobrist Tallinnasse

 (11)
Populaarne toidukulleriteenus laieneb oktoobrist Tallinnasse
Foto: Tellitoit.ee

Tartus ja Pärnus kanda kinnitanud toidu tellimise platvorm Tellitoit.ee hakkab alates oktoobrist pakkuma valmistoidu kulleriteenust ka pealinna elanikele.

OÜ Telli Toit ostujuht Raiki Reinsoo sõnul on Tellitoit.ee Tartu ja Pärnu turul väga soojalt vastu võetud, mistõttu otsustas ettevõte laieneda ka Tallinnasse.

Reinsoo tõdes, et Tallinna toiduveo turul on konkurents tihedam kui Tartus või Pärnus, mistõttu on laienemine ettevõtte jaoks suur väljakutse.

Võrreldes teiste sarnaste teenuspakkujatega on Tellitoit.ee platvormi eelisteks mugavus ja kasutajasõbralikkus. Tellitoit.ee kasutamiseks ei ole vajalik kasutajaks registreerimine või eraldi rakenduse alla laadimine. Piisab vaid veebilehe Tellitoit.ee külastamisest.

Tellimuse esitamine võtab aega kõigest paar minutit, peale mida saab Tellitoit.ee veebilehel reaalajas jälgida kogu tellimuse protsessi, alustades toidu valmimisega ja lõpetades kulleri sõiduteekonnaga. Toit jõuab tellijani keskmiselt 25-40 minuti jooksul, kuid tuleb ette ka olukordi, mil ooteaeg on pikem. Tellimuse eest on võimalik tasuda nii sularahas, kaardimaksega kui ka internetipanga kaudu.

Reinsoo rääkis, et väga kiire laienemine võib kaasa tuua kvaliteedi languse, mistõttu otsustati Tallinna turule läheneda aegamööda. Praeguseks on Telli Toit OÜ sõlminud lepingu 103 Tallinnas asuva toitlustuskohaga, kuid hetkel saab toitu tellida 30-40 toitlustajalt. Valik laieneb pidevalt, sest Tellitoit.ee tegeleb igapäevaselt veebilehele menüüde lisamisega ning toitlustajate ja teenindava personali koolitamisega.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias