Populaarsust koguv uus hullus: naised määrivad oma kehaõõnsusi jahvatatud herilaspesade pastaga

 (31)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Inglismaal kogub populaarsust uus imerohi, mis väidetavalt pinguldab ja noorendab naiste vagiinat.

Nädala alguses kirjutas Õhtuleht sellest, kuidas Facebooki kloorijoodikute grupis promotakse uut imetoodet nimega Printsessi Pärl, mis kujutab endast keevituskemikaalidega immutatud imetampoone. Inglismaal on aga levimas uus, veidi looduslikum hullus: herilaspesadest jahvatatud pasta, mida tupe siseseinadele määritakse, kirjutab The Independent.

Imerohuna reklaamitav pasta sisaldab herilaste elutegevuse tulemusel tekkivaid puumuhke, mida mögina saamiseks jahvatatakse ning siis hiljem suguelunditesse määritakse.

Ehkki tegemist on loodusliku määrdega, ei ole see üldse nii ohutu, kui alguses võiks tunduda. Kanada günekoloog Jen Gunteri sõnul võivad sellel meetodil olla pikaajalised tagajärjed.

Herilaste pesade tulemusel tekkinud puudeformatsioone müüakse erinevatel e-poe platvormidel, näiteks Etsys, kus väidetakse, et pesapurust valmistatud mögin noorendab naise suguelundeid ja aitab vähendada ebameeldivat lõhna.

Jen Gunteri sõnul on see meetod ohtlik, kuna võib põhjustada valulikku vahekorda, tervislike bakterite hävitamist ja HIV-ga nakatumise riski.

"Annan teile ühe profi nipi: kui miski teeb haiget, kui seda oma vagiinale määrite, siis on see tavaliselt vagiinale halb," lisas Gunter.

oak-galls-heritage-etsy.png

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias