Praamide uus toitlustaja lasi söökide ja jookide hinnad alla

 (62)
Kuivastu sadam, praam
Foto: Irina Mägi

Mandri ja suursaarte vahel sõitvatel parvlaevadel reisijaid toitlustama hakanud Arensburg OÜ hinnad on mõnevõrra odavamad kui varasema teenuse osutaja Väinamere Teenindus AS puhul.

Arensburg OÜ alustas reisijate toitlustamist Heltermaa-Rohuküla liinil eelmise laupäeva hommikul parvlaevadel St. Ola ja Regula, Kuivastu-Virtsu liinil möödunud pühapäeva päeval parvlaeval Hiiumaa ja kolmapäeval parvlaeval Ionas, kirjutab Meie Maa.

Kuna vanadel laevadel olukord üleliia lihtne ei ole, siis esialgu Arensburg kohaneb ja püüab anda endast parima olemasolevate võimaluste piires.

“Kõige keerulisem on Ionase peal, kus puudub kohvikule kasutamiseks mõeldud köök ja võimsamatele seadmetele sobiv vool,” nentis Nepper. Ionas jääb esialgsetel andmetel liinile suhteliselt lühikeseks ajaks ja seetõttu püüab Arensburg klientidele elementaarsed joogid-söögid tagada.

Kui rääkida jookide-söökide hindadest parvlaevadel, siis need on praegu mõnevõrra odavamad kui ajal, mil praamiliine teenindas Väinamere Liinid OÜ ja toitlustust pakkus praamidel Väinamere Teenindus AS.

Varem 1,70 eurot maksnud kiluvõileiva eest küsitakse praegu 1 euro. Kohvi saab kätte 2 euroga, enne tuli välja käia üle 3 euro. Mõningaid näiteid võib tuua veel Kuivastu-Virtsu liinil sõitva parvlaeva Hiiumaa menüüst: päevasupp maksab 2,80 eurot, päevapraad 5 eurot, seapraad 7 eurot, kanašnitsel ja lambalihakotletid mõlemad 7,50 eurot ning pannkoogid kas moosi, mee või jäätisega 3,50 eurot.

Refereeritud artikli täisteksti loe Meie Maast.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias