Prantsuse poeketi esindaja lükkab sahinad plaanist Eestisse laieneda ümber

 (12)
Foto on illustratiivne.
Kiletatud köögi- ja puuviljad poesFoto: Argo Ingver

Prantsuse poeketi Auchani kommunikatsioonidirektori Antoine Pernod sõnul ei ole ettevõttel plaani Eestisse või Baltikumi laieneda ja sahinad laienemise kohta ei vasta tõele.

Prantsuse poeketi Auchani kommunikatsioonidirektori Antoine Pernod ütles Kasulikule, et sellist plaani ei ole. "Tegemist on valeinformatsiooniga," vastas Pernod küsimusele, kas Auchan võiks Eestisse laieneda.

Samuti eitas Pernod Auchani võimalikku plaani laieneda baltikumi.

Konkurentsiameti järelevalveosakonna juhataja asetäitja Katrin Tasa rääkis 19. juuli Vikerhommiku saates, et lisaks Lidli tulekule Eesti turule on olnud kuulda ka teistest tegijatest. "On olnud mingid sahinad, et Prantsuse kaubanduskett Auchan plaanib Eestisse tulla. Aga nende puhul ei ole mitte midagi nii konkreetset kui Lidliga" rääkis Tasa.

Kasulik kirjutas kaupluseketi võimalikust tulekust Eestisse: Sahinad: prantslaste hiiglaslik toidupoodide kett plaanib Eestis kanda kinnitada

Auchan on rahvusvaheline Prantsuse jaekett, mis on maailmas suuruselt 35. tööandja. Kokku on ettevõttel üle maailma 4084 kauplust. Kett tegutseb Prantsusmaal, Hispaanias, Itaalias, Luksemburgis, Portugalis, Poolas, Rumeenias, Ungaris, Venemaal, Ukrainas, Hiinas, Taiwanis ja Vietnamis. Ettevõtte käive oli eelmisel aastal ligi 50 miljardit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias