Prisma nimel korraldatakse alatut petukampaaniat, mille õnge langemisel hakkab su krediitkaardilt raha tiksuma

 (42)
Prisma letid ja kaup
Foto: Andres Putting

Facebookis on ringluses petukampaania, kus meelitatakse inimesi ostma ühe euro eest 500-euroseid Prisma kinkekaarte. Reaalsus on aga teine.

Miskipärast on hulk Facebooki kasutajaid järsku levitama hakanud järgmist soomekeelset sõnumit: "Hei! Kas sa tahaksid endale saada 500-eurost Prisma kinkekaarti? Selleks pead vaid guugeldama koodi "PRISMA500ZXH ja klikkama esimese lingile. Siis vasta paarile lihtsale küsimusele ja täida ankeedid. Ma sain täna oma kinkekaardi juba kätte."

Lingile klikkides leiab enda eest kahtlase saidi, mis lubab vaid 1 euro eest 500-eurost kinkekaarti. Tegelikkuses peab aga nõustuma 39-eurose kuutasuga. Ilmselt ei tule ka koju mingisugust kinkekaarti.

Prisma omanikfirma S-Grupp on teatanud, et tegemist on pettusega ja Prisma ise pole "kampaaniaga" seotud.

Prisma kommunikatsioonijuhi Piret Lankotsa sõnul on Prisma kursis peamiselt Soomes mitmeid aastaid liikvel olnud petuskeemidega. "Eesti klientidelt oleme sellist infot saanud eelmisel aastal kahel korral ja meile teadaolevalt ei ole ükski Eesti inimene otsest kahju kannatanud," kinnitas ta.

S-Grupil on nende petuskeemide osas avaldatatud lausa eraldi veebileht: https://www.s-kanava.fi/web/s/huijausviestit.

Lankotsa sõnul on Prisma väga tänulik, kui kõik taolised petuskeemi kirjad jõuaksid ka nendeni aadressile info[at]prismamarket.ee.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias