Rassistlik küsimus, mille pärimise eest ettekandja oma töö kaotas

 (97)
Foto on illustreeriv
Foto on illustreerivVida Press

Ameerika Ühendriikides California osariigis astus ühe restorani ettekandja rassistliku küsimuse pärimise tõttu tõelisesse ämbrisse, mille tõttu ta ka hiljem töölt lahti lasti.

Sõbrannade seltskond läks lõunatama California osariigis Huntington Beachil asunud restorani. Kuna teenindus, mille osaliseks nad said, oli pehmelt öeldes solvav, otsustas üks naistest selle kohta Facebooki arvustuse kirjutada, teatab News.com.au.

Nimelt küsiti naistelt kohe pärast sisenemist, kas neil on USA elamisluba. "Mu sõbranna kordas ettekandja küsimust, kuna ei uskunud, et see tõsi on, aga teenindaja vastus oli, et jah, ma pean teadma, et olete siit pärit, enne kui saan teid teenindada," kirjutas ta.

Seltskond istus maha einestama, ent sellega ei olnud kummaline kohtlemine veel läbi. Sõber, kes nendega hiljem liitus, sai samuti täpselt sama päringu osaliseks.

"Huvitav, kui paljudele teistele klientidele ta seda öelnud on? Ma loodan, et ta ülemus on temaga midagi ette võtnud. Ükski asutus ei tohiks tolereerida sallimatut käitumist," lisas klient.

Tänaseks on kõnealune ettekandja restoranist vallandatud.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias