Saaremaa spaad on mures: külaliste esimene küsimus on, kas praamid ikka sõidavad

 (17)
Leiger Rohuküla sadamas
Leiger Rohuküla sadamasFoto: Ilmar Saabas

Saaremaa spaad on jõulude ja aastavahetuse ajal jätkuvalt populaarsed. Samas möönavad spaad, et kliendi suurim mõjutaja on ühendus mandriga.

Jõulupühad tõid Saaremaale paljud puhkama ja maakonna suuremad spaahotellid täitusid külalistega nii kodu- kui välismaalt: möödunud aasta jõuludega võrreldes oli näiteks Grand Rose Spa Hoteli täituvus tänavu isegi 3% suurem, kirjutab Meie Maa.

Arensburg Boutique Hotel & Spa tegevjuht Terje Nepper hindas hotelli täituvust jõulupühade nädalalõpus ligikaudu 70-protsendiliseks.

“Kui nüüd möödunud aastaga võrrelda, siis oli sel aastal hoolimata lühikesest nädalalõpust ja segadustest praamiühendusega tulemus siiski veidi parem,” ütles Nepper.

Samas tõdeb ta, et suurim kliendi mõjutaja on aga ilmselgelt ühendus mandriga ning hotelli helistades pole esimene küsimus “kas teil vabu kohti on?”, vaid “kas praamid sõidavad?”.

Nepperi sõnul on negatiivne info jõudnud koguni soomlasteni, kellele on tegelikku olukorda keerulisem seletada, mistõttu on lausa mitmed püsikliendid jätnud tulemata.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias