Samm tulevikku: Selveris ja Kaubamajas saab nüüdsest mobiiliga maksta

 (46)
Samm tulevikku: Selveris ja Kaubamajas saab nüüdsest mobiiliga maksta
Foto: Kuvatõmmis

Esimese suurema jaekaubandusettevõttena alustas Tallinna Kaubamaja Grupp Telia mobiilse rahakoti, mTasku mobiilimaksete pakkumist. mTaskut saab nüüd kasutada kõigis Kaubamaja, Selveri ning I.L.U. kaupluste kassades üle Eesti.

Tallinna Kaubamaja Grupi ASi Partnerkaardi arendusjuht Rene Paats kinnitas, et tegu on klientide jaoks olulise sammuga, kuna selle kasutamine muudab igapäevase poes käimise mugavamaks rohkem kui 660 000 Partnerkaardi omanikule.

„Usume, et mTasku on edukas, sest see annab kliendile täieliku vabaduse rahakotist loobuda. Küsimus ei ole enam selles, mitu kaarti rahakotti mahub, sest enam ei ole vaja üldse rahakotti kaasas kanda. Enamus teenuseid on juba nutitelefonis saadaval, nüüd ka Partnerkaart. Tulevikus ei ole vaja muretseda, et mõni ost jääb rahakoti, pangakaardi või sularaha puudumisel tegemata ning soodustused saamata, sest kõik mugavused on koondatud ühte rakendusse," rääkis Paats.

Kui kliendil on plastist Partnerkaart juba olemas, saab selle menüüvalikust mTaskusse lisada, mis võimaldab teenust kohe ka kasutama hakata. mTasku lahendust saavad kasutada kõigi kohalike mobiilioperaatorite kliendid.

„Mobiilimakse teostamiseks tuleb oma pangakaart lisada mTaskusse, seejärel saab mobiiltelefoniga mugavalt oma ostude eest tasuda nii tavakassades kui iseteeninduse kassades," selgitas Rene Paats.

„Näiteks iseteeninduspuldi saamiseks piisab nutitelefoniga mTasku maksemärgise QR-koodi või NFC-märgise skaneerimisest. Pärast kaupade skaneerimist ja puldi tagastamist hoidlasse tuleb mTaskuga makseterminali juures asuvat maksemärgist uuesti skaneerida, valida kassaekraanilt mTasku makse ning vajutada mobiiliekraanil „maksa" nuppu," märkis Rene Paats.

Seotud lood:

Kõigi ostutehingute andmed ja saadud soodustused kuvatakse mTaskusse saadetaval m-Kviitungil.

„Uus lahendus loob inimestele võimaluse koondada erinevad teenused elektroonilisel kujul ühte turvalisse mobiilirakendusse mTasku," märkis Telia Eesti ärikliendiüksuse direktor Tarmo Kärsna. „mTasku võimaldab nutitelefoni vahendusel pakkuda kaardimaksetehinguid ja tulevikus muid praeguses tavarahakotis leiduvaid väärtuslikke teenuseid, nagu kliendikaardid, kinkekaardid, ühistranspordi- ja läbipääsukaardid, e-kviitungid ning e-dokumendid, mobiilipõhisel kujul," sõnas Tarmo Kärsna.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias