Seitsmes Mini-Rimiks muutunud Säästumarket avas uksed

 (11)
Seitsmes Mini-Rimiks muutunud Säästumarket avas uksed
Foto: Meie Maa

Endine Kihelkonna maantee Säästumarket Kuressaares avati pärast renoveerimistöid mini-Rimina. Kõiki Säästumarketeid korraga ei kaotata ja uuenemine toimub järgemööda. Saarlased said järjekorras seitsmendana muutunud poe.

Rimi Eesti Food AS kommunikatsioonispetsialist Katrin Bats tõdes, et plaani järgi soovitakse igal nädalal avada üks, vahel kaks uut Rimi, vahendab Meie Maa.

"Kolmapäeval avati Kuressaare mini-Rimi ja Tallinnas Kärberi kauplus. Edaspidi on reeglina plaanitud igale kolmapäevale üks uus pood, nii kuni oktoobrini välja," selgitas Bats, lisades, et tänaseks on Säästumarketitest Rimideks muudetud seega kaheksa poodi.

Oluliseks pidas ta seda, et sortimenti suurendati ning on ka pagariosa, mida Säästumarketites reeglina pole. "Nüüd on võimalik sealt saada värskeid saiakesi ja pitsasid. Muidugi on värske liha ja kala lett, kuigi tuleb arvestada, et see on siiski mini-Rimi ja seda suuremaks venitada ei anna, et väga laia valikut pakkuda," lausus ta.

Seotud lood:

Bats on rahul, et suurem osa 5. veebruaril suletud Mooni ja Kihelkonna mnt Säästumarketis töötanud personalist leidis uue töö kas Aurigas või Kihelkonna mnt Rimis.

Refereeritud artikli täisteksti loe Meie Maast.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias