Selver laiendas Põhja-Eestis e-poe kojuveopiirkonda. Nüüd saavad kaubad koju tellida pea pooled Eesti inimesed

 (17)
e-Selveri komplekteerimiskeskuse avamine
e-Selveri komplekteerimiskeskuse avamineFoto: Madis Veltman

Selver teatas, et laiendas e-poe teeninduspiirkonda Harjumaal nii ida-, lääne- kui ka lõunasuunal ning pakub nüüdsest mugavat koju või kontorisse tellimise võimalust Paldiskis, Rummus, Kohilas, Prillimäel, Kose-Uuemõisas, Kiiul ja Kuusalus ning paljudes väiksemates kohtades.

"Eestis kõige kasutajasõbralikumaks valitud e-Selver on nüüd kättesaadav enam kui poolele Eesti elanikkonnast. Kaupa saab koju tellida Tallinnas, Pärnus, nende lähiümbruses, suuremas osas Harjumaast ning osaliselt Raplamaal," teatas Selver klientidele.

Esitades tellimuse kella 16-ks, toimetatakse tellitud kaubad valitud aadressil kokkulepitud kellaajal samal päeval. Pärnus ja Pärnumaal tuleb samal päeval tellimuse kättesamiseks sooritada e-poe ost kella 13-ks.

Tallinnas ja selle lähiümbruses on võimalus tellida kaup 12 Selveri infoletti, kus on e-Selveri väljastuspunktid (vt lähemalt siit). Uusima väljastuspunktina on lisandunud Saku Selveri infolett.

Kulleriga toodete kättesaamisel lisandub kohaletoimetamise tasu 4,50 eurot. Juhul, kui tellimuse maksumus ilma kohaletoimetamise tasuta, on vähemalt 39,99 eurot, on kohaletoimetamine tasuta.

e-Selveri laienenud teenintuspiirkond Põhja-Eestis.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias