Selveri e-pood laieneb ja hakkab pakkuma kahes kaupluses valmis pakitud toidukoti teenust

 (5)
SELVERI ISETEENIDUS
Foto: STANISLAV MOSHKOV, Õhtuleht

Poole aastaga on e-Selveri teeninduspiirkond kasvanud enam kui poole võrra ja laienemine jätkub. Sellest nädalast saab lisaks Tallinna, Tabasalu, Keila, Saue, Jüri ja Viimsi elanikele kaupu koju või kontorisse tellida ka Saku, Männiku, Kiisa, Kiili, Maardu ja Kallavere tarbijad.

Lisaks on tegevuse algusest möödunud kuue kuu jooksul kasvanud ka Selveri e-poes müügil olevate toodete hulk viiendiku võrra, ulatudes juba 14 000 nimetuseni. Samuti on võimalik internetist ettetellitud kaubale Järve ja Pirita Selverisse ka ise järele tulla.

„Kliendipäringuid, millal me mõnes uues piirkonnas kaupade koju toomist pakkuma hakkame, on palju ning samuti soovitatakse igapäevaselt võtta sortimenti uusi tooteid," ütles Selveri keti juht Kristi Lomp. „Kõikide soovidega tahame kindlasti tulevikus ka arvestada."

E-Selveri veebikeskkonnas saab tellimusi teha ööpäevaringselt ja kaupa on võimalik kohale tellida seitsmel päeval nädalas kell 10-22. e-Selveri veebipoest tellitud kaubad toimetatakse kohale spetsiaalselt toidukaupade veoks kohandatud külmutusseadmetega autoga ja kuller toob kogu kauba mugavalt otse tellijani.

Hommikupoolikul tehtud telimus on võimalik kätte saada juba samal päeval. Maksimaalselt täidetakse tellimused ühe ööpäeva jooksul. Seda, kas kliendi aadress jääb e-Selveri kulleriteenuse piirkonda, saab kontrollida Selveri veebilehelt.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias