Seoses uue EL direktiiviga muutub Woltis suurema tellimuse eest tasumine keerukamaks

 (3)
Woldi Jüri
Woldi JüriFoto: Raido Vint

Alates laupäevast muutub Woltist suurema tellimuse eest tasumine keerukamaks.

Alates laupäevast, 14. septembrist jõustub Euroopa Liidu ülene direktiiv, mille tõttu muutuvad nõuded mobiili- ja veebiostude isikustamisele. Üldreeglina hakkavad turvalisemat autentimise viisi nõudma kõik ostud mis on suuremad kui 30€ ja iga kuues ost.

“Uuel meetmel on kindlasti oma murekohad. Turvalisem makseprotsess teeb Woldis tellimise keerulisemaks ja aeglasemaks. Reaalne makseprotsess oleneb sellest, läbi millise panga või teenuspakkuja oma tellimuse eest tasuda. Kui ilmneb vajadus täiendavaks isikutuvastuseks, siis juhitakse klient Woldi äpist panga äppi. Pärast seda juhitakse klient tagasi Wolti äppi.

Woldi kodulehel soovitatakse maksmiseks kasutada uuema põlvkonna maksemeetodeid nagu Apple Pay ja Google Pay, kuna need on Euroopa Liiidu uue direktiiviga juba kooskõlas. Seega nende abil toidu eest tasude ei pea suurema tellimuse korral panga äpis ennast tuvastama.

Wolt palub klientidel kontrollida, kas neil on uusim Wolt äpi versioon, kuna varasemad versioonid võivad uute maksesüsteemide korral tõrkuda.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias