Simple Express alustas uue liiniga Tallinnast Peipsi äärde

 (8)
Simple Express alustas uue liiniga Tallinnast Peipsi äärde
Foto: Simple Express

Odavbussifirma Simple Express laiendas oma liinivõrku ning alustas 29. märtsil Tallinn-Alatskivi suunal reisijate teenindamist. Sarnaselt teistele Simple Express liinidele algavad piletihinnad ühest eurost.

Simple Express bussid väljuvad Tallinnast iga päev kell 10 ning Alatskivilt kell 15.20. Olulisemad vahepeatused on Rakveres, Avinurmes, Mustvees ning Kallastel. Piletihinnad algavad ühest eurost ning kasvavad järk-järgult vastavalt nõudlusele.

Oma liinivõrku üle Eesti jõudsalt arendav Simple Express on muutnud taskukohased bussireisid kättesaadavaks ka väiksemate maapiirkondade elanikele.

Ettevõtte kommertsvedude juhi Ott Arumeele sõnul pakub uus bussiliin soodsaimat ühendust pealinnast Peipsi-äärsetesse sihtkohtadesse. „Samuti võimaldab see sõita viiel korral päevas Tallinna ning Rakvere vahel," väitis Arumeel.

„Sarnaselt teistele meie liinidele algavad bussipiletite hinnad Tallinnast Alatskivile vaid ühest eurost ning seda ka vahepeatustest bussile tulekul," rõhutas Arumeel. „Kõige soodsamaid reise pakume alati varajastele planeerijatele, kes soetavad pileti meie veebilehelt. Hind on märksa kõrgem vahetult enne reisi algust või bussijuhilt ostes," selgitas Arumeel. Järgneva kuu soodsaimate piletite müüki alustatakse Simple Expressi veebipoes eelneva kuu esimesel kuupäeval.

Tallinn-Alatskivi liini teenindatakse mugavate 49-kohaliste bussidega. Kõikides Simple Express bussides on tavapärasest laiem istmevahe, tualett, tasuta Wi-Fi ning pistikud elektrooniliste seadmete laadimiseks.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias