Smart-ID jõudis Coop Panga interneti- ja mobiilipanka

 (3)
Coop Pank
Coop PankFoto: Priit Simson

Nüüd saab Coop Panga interneti- ja mobiilipanka sisse logida Smart-ID abil. Smart-ID on mugav ja turvaline viis e-teenustesse sisselogimiseks ning see on klientidele tasuta.

Coop Panga e-kanalite juht Helena Kokk ütles, et Smart-ID rakendus on panga klientide jaoks kahtlemata oluline ja oodatud uuendus. "Soovime, et Coop Panga teenused oleksid lihtsad ja nende kasutamine turvaline. Smart-ID lahendus muudab kindlasti meie interneti- ja mobiilipanga veelgi kasutajasõbralikumaks," selgitas Kokk.

Panga e-kanalite juhi sõnul näitavad Coop Panga mobiilipanga kasvavad kasutajanumbrid ja klientidelt saadud tagasiside selgelt seda, et kliendid eelistavad üha enam teha pangatoiminguid mugavalt e-kanalite kaudu.

Smart-ID kasutamine on lihtne, rakenduse saab nutiseadmesse alla laadida Google Play`st (Android) või Apple App Store’ist (iOS) ning kodust lahkumata aktiveerida Mobiil-ID või ID-kaardi abil.

Smart-ID on välja töötanud SK ID Solutions AS, kes on ühtlasi ka ID-kaardi ja Mobiil-ID looja. Eestis on Smart-ID kasutajaid juba üle 200 000 ja nende hulk aina kasvab.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias