Sooduspakkumiste portaali zave.ee külastati aastaga ligi miljon korda

 (1)
Sooduspakkumiste portaali zave.ee külastati aastaga ligi miljon korda
Foto on illustratiivneFoto: Ester Vaitmaa

Eelmise aasta detsembris käivitatud zave.ee koondab tänaseks ühte mugavasse portaali ligi 70 kaupluse sooduspakkumised üle Eesti. Aastaga on portaali külastatud 952 687 korral ning kasutajate arv on kasvanud ligi 90 000 kasutajani kuus. Portaal on seni olnud isegi populaarsem meeste seas, esimesel aastal olid ligi 54 protsenti kasutajatest mehed ja 46 protsenti naised.

"Kiiresti arenev portaal tähendab aja ning raha võitu nii tarbijatele kui ka kaupmeestele. Säästmisest huvitatud inimesed ei pea lappama läbi kümneid reklaame paberkandjal või surfama eri veebikülgedel, vaid leiavad nüüd kiiresti ja mugavalt parimad pakkumised oma asukoha lähedal," ütleb portaali eestvedaja Ermo Jööts.

Zave.ee võimaldab otsida meelepäraseid pakkumisi eri brändidelt ja kauplustelt - Eesti suurimate kaubanduskeskuste kõrval on esindatud näiteks Selver, Bauhof, Sportland, Extreme Sport, A&T Sport, Hansaplant, Hortes, Espak, K-rauta, Ehituse ABC, ETK Grupp, Stockmann, Kaubamaja, Prisma, Elion, ONOFF, Vero Moda, The Body Shop, Beebimaailm, Knopka, Photopoint ja paljud teised. 

"Meid rõõmustab väga, et portaal on kogunud populaarsust nii meeste kui ka naiste seas. See näitab, et mugavad ja soodsad lahendused lähevad kõigile ühtemoodi korda," lisab Jööts. "Kasutajate eelistustest hakkab silma, et seni on enim pakkunud huvi sporditooted, kuid nüüd pühade eel on ootuspäraselt kõige populaarsemad jõulu- ning toidukaubad." Võib öelda, et hooajal on ka kasutajate huvidele oluline mõju.

Tänaseks on igapäevaselt portaalis üleval ligi 8000 pakkumist 23 eri tootekategoorias. Uusi pakkumisi lisandub igapäevaselt, kuid pea iga 2 nädala järel lisandub üheaegselt 500 uudistoodet kui suuremad jaekauplused oma kampaaniapakkumisi uuendavad. Portaal on kohandatud nii arvutile, tahvelarvutile kui ka mobiilile, kusjuures on võimalus tuvastada oma asukohale lähimad kauplused ning vaadata kaardil teekonda kauplustesse. Viimase kolme kuu jooksul on 75% zave.ee külastustest arvutist, 19% mobiilist ja 6% tahvelarvutist.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias