Soome ja Eesti vahet sõitjad saavad teise Burger Kingi lisaks

 (5)
Burger King avamine Tallink Star laeval
Burger King avamine Tallink Star laeval. Nüüd saab Burger Kingi ka Tallinki uusim laev Megastar.Foto: Madis Veltman

Tallinki uuel kiirlaeval Megastar avatakse samuti Burger Kingi restoran.

Tallinki valmival kiirlaeval Megastar, mis alustab Tallinna-Helsingi liinil seilamist juba jaanuaris, avatakse samuti Burger Kingi restoran. Ettevõte laiendas frantsiisilepingut nüüd juba kahele alusele – kiirlaevadele Star ja Megastar.

AS-i Tallink Grupi juhatuse liige Lembit Kitter ütles, et Burger Kingi restorani avamisel Megastaril on mitmeid põhjuseid.

„Esiteks on meie kogemus kiirlaeval Star olnud positiivne, meie reisijad on võtnud värskest toorainest ja personaalsete tellimuste alusel valmiva kiirtoidu hästi vastu. Ühtlasi on meile oluline ühtlaselt hea kvaliteet ja sarnased teenused mõlemal ettevõtte Tallink Shuttle kiirlaeval. Meie reisijad peaksid saama valida võrdselt mõlemat laeva, sest kõik eelistatavad tooted ja teenused on esindatud mõlemal laeval“ , märkis Kitter.

Burger Kingi restoran asub Megastaril kaheksandal tekil ning selle lähedal asuvad sajad istekohad, samas võimaldab burgerirestoran võtta toidu kaasa ükskõik millisele laeva reisijatealale. Restorani töötajad koolitatakse vastavalt restoraniketi rahvusvahelisele kontseptsioonile.

Restorani menüü on üleval ettevõtte kodulehtedel ning toitlustuskoht on avatud kõikidel nädalapäevadel kõikide reiside vältel.

Megastaril saab kokku olema seitse erinevat restorani ja kohvikut, kaasa arvatud klassikaline buffee, a la carte restoran, kiirtoidurestoran ja kohvikud.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias