Šoti odavbussifirma paiskab Eesti turu segi: 2 eurot sõidu eest ka kõige pikematel liinidel!

 (82)
Lisatud galerii pressikonverentsilt

Šoti miljardär Brian Souter kinnitas täna Tallinnas toimunud pressikonverentsil, et tuleb Eesti turule uue rahvusvahelise kaubamärgiga SuperBus.com, mis hakkab esialgu sõitma Tallinnast Narva, Tartu ja Pärnu suunal.

Piletihinnale lisandub igal internetist tehtud broneeringul 1 euro, pileti enda hinnad algavad 1 eurost, mis tähendab, et kõige odavam sõit SuperBusiga maksab 2 eurot.

Eestis alustab ettevõte esialgu kolme liiniga:

- Tallinna-Tartu liin, mis sõidab edasi-tagasi 8 reisi päevas (reis kestab 2 tundi ja 40 minutit)

- Tallinna-Pärnu liin, mis sõidab edasi-tagasi 5 resisi päevas (reis kestab 2 tundi ja 10 minutit)

- Tallinna-Narva liin, mis sõidab edasi-tagasi 4 reisi päevas (reis kestab 3 tundi ja 20 minutit).

SuperBus alustab liinidel kaheksa kahekordse 14,5 meetri pikkuse Van Hool Astromega bussiga. Igas bussis on 89 istekohta. Bussis on küljelt reguleeritavad lamavasse asendisse seatavad täisnahkistmed, turvavööd, elektripistikud sülearvuti ja mobiiltelefoni laadimiseks, tasuta WiFi, õhukonditsioneer ja tualett.

Muuhulgas on bussid kohandatud ka ratastooliga inimestele ligipääsetavaks. Brian Souter kinnitas tänasel pressikonverentsil, et kõigis pealevõtu ja mahamineku punktides luuakse eeldused ratastooliga reisijatele bussi sõitmiseks.

Tallinnast hakkavad bussid väljuma reisisadamast. Kõik Tallinnast väljuvad reisid lõpevad sihtlinna bussijaamas, mõnes linnas on ka eelpeatused (Tartus näiteks Maarjamõisa ja Pauluse kirik).

Bussiliinid avatakse teenindamiseks niipea, kui tarvilikud liiniload on hangitud. Firma esindajad loodavad, et see saab toimuma juba juuli lõpus.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias