Starbucksi kohvijoogid randuvad viimaks Tallinnas. Vaata, mida meil müüma hakatakse!

 (50)
Starbucksi kohvijoogid randuvad viimaks Tallinnas. Vaata, mida meil müüma hakatakse!
Foto: Scanpix

Starbucksi kohvijoogid jõuavad aprillist eestlastele veelgi lähemale: nüüd on neid võimalik osta Tallinki laevadelt, mis Helsingisse sõidavad.

Aprillist pakub Tallink oma Tallinna-Helsingi liinil sõitvatel laevadel Starbucksi kohvi- ja teejooke. See ei tähenda, et laevadel avataks Starbucksi kohvikud, vaid et kohvikugigandi menüüst tuuakse laevade kohvikutesse 20 jooki partnerlusprogrammi abil.

Tallink hakkab Megastari, Stari ning Silja Europa pardal pakkuma Starbucksi kohvi ja teed partnerlusprogrammi „We Proudly Serve Starbucks” ametliku liikmena.

Megastari ja Silja Europa kohvikutesse Coffee & CO jõudis ikooniline kohv möödunud nädalal, Stari kohvikusse jõuab maikuus.

Kohvi valmistatakse vastavalt Starbucksi standarditele. Starbucksi partnerlusõiguse saamiseks läbisid laevade kohvikute töötajad põhjaliku koolitusprogrammi, mille käigus tutvustati väga rangelt reglementeeritud Starbucksi kohvi valmistamise standardeid, õiget serveerimist ning iga kohvi- ja muu joogi eripärasid.

Kohvi hakatakse serveerima Starbucksi kohvitopsides

Kokku on Tallinki laevade kohvikutes müügil ligi 20 Starbucksi valikusse kuuluvat kohvi-, tee- ja muud jooki. Lisaks on plaanis pakkuda hooajalisi erijooke ning seda loomulikult ikoonilistes merineitsit kujutava logoga kohvitopsides.

Kohvikute menüüs saavad olema kõigis kolmes suuruses – Espresso, Tall ja Grande – Starbucksi joogid, sh kohvidest Americano, Latte, Cappuccino, külmad kohvijoogid ja Tazo teed.

Starbucks on ligi 50-aastase ajalooga kohvikutekett, mis on esindatud enam kui 70 riigis ligi 24 000 müügikohaga. Igapäevaselt külastab Starbucksi kohvikuid maailmas üle 70 miljoni inimese.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias