Starbucksi kohvitooted jõuavad Baltimaade poelettidele

 (11)
Helsingis
Starbucksi kohvik Helsingis. Foto on illustratiivne,Foto: Eero Vabamägi

Alates septembri lõpust jõuavad Baltimaade poelettidele Starbucksi kohvitooted, valikus on tooted esialgu kapselkohvimasina kasutajatele.

2018. aasta augustis ametlikult jõud ühendanud ja ülemaailmse kohviühenduse loonud Nestlé ja Starbucks on jõudnud nüüd Starbucksi pakendatud kohvitoodetega ka Eesti, Läti ja Leedu elanikeni, esimeste toodete hulgas on Starbucksi kohvikapslid.

„Meil on väga hea meel, et saame pakkuda Baltikumi tarbijatele kõrgkvaliteedilisi Starbucks kohvitooteid. Esimesed tooted, mis Balti riikidesse jõuavad, on Nescafé Dolce Gusto masinate jaoks välja töötatud Starbucksi kohvikapslid,“ sõnas Nestlé Baltikumi kohvitööstuse juht Milda Žemaitienė.

Seotud lood:

Žemaitienė arvates võib tooteid oodata edu, sest kõigis kolmes Balti riigis on kapselkohvimasinad populaarsed.

Uue kohviühenduse tootevalik koosneb 24 tootest. See sisaldab erinevaid Starbucksi segusid ja kohvitooteid ning paljude kohvikute lemmikuid nagu Latte Macchiato ja Cappuccino. Kõik tooted on valmistatud 100% kõrgkvaliteedilisest Arabica kohvist, mis on hangitud eetilisi väärtusi silmas pidades maailma juhtivate kohvikasvatuspiirkondade põllumajandustootjatelt.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias