Stockmann avas moe- ja kodukaupade e-poe

 (3)
Hullud Päevad Stockmannis
Hullud Päevad StockmannisFoto: Eero Vabamägi

Stockmann avas 22. aprillil oma esimese püsiva e-poe, mille kaudu hakkab pakkuma moe- ja kodutooteid. Valikus on üle 6000 erineva toote.

Suur osa on moetooted- nii naistele, meestele kui lastele, lisaks leiab laia valiku sporditooteid. Kodutoodete valik ulatub nõudest mööblini ning kevadele kohaselt on valikus üht- teist ka aias toimetamiseks.

E-poes saab Stockmann pakkuda veelgi laiemat kaubamärkide ja toodete valikut, nii leiab vastavatud e-poes mitmeid uusi kaubamärke- Tiger of Sweden, Eton ning spordirõivastest näiteks Adidas by Stella McCartney, Under Armour ning Peak Performance.

Tarne toimub otse Soome kesklaost ning tarnekiiruseks lubab Stockmann 3-7 tööpäeva. Kaupa saab tellida nii Omniva kui Itella pakiautomaati, tarne koostöös Omnivaga on tasuta. Tarnepartnerite hetke koormusest tingituna võib lõplik toodete jõudmine kliendini võtta mõnevõrra kauem.

Seotud lood:

„Hetkel kui kaubamaja on enamus osas suletud, mängib e-kaubandus klientide täies mahus teenindamisel märkimisväärset rolli. Stockmannil oli e-pood küll plaanis, kuid antud eriolukorra tingimustes käivitasime selle vaid 3 nädalaga. See on meie jaoks alles algus ja töötame selle nimel, et e-poodlemise ostukogemust klientidele veelgi mugavamaks muuta, kuid suur samm on astutud ning oleme nüüd e-avatud!“ sõnas Andres Alango, Stockmanni Finants- ja arendusjuht.

Stockmanni e-poe tagastusõigus on 30 päeva, mis on kindlasti oluline lisaväärtus e-poest ostlejale, pakkudes enamat paindlikkust ning turvatunnet, kui toode ei peaks mingil põhjusel siiski sobima.

Stockmann pöörab tähelepanu, et tegu on nii Eesti kui Läti klientidele suunatud Soome kaubamaja e-poega, mille käivitamine toimus vaid loetud päevadega. Sellest tingituna on e-pood ingliskeelne. Tingimused ning klienditugi on tagatud kohalikus keeles. Lisaks soovitame Stockmanni püsiklientidel e-poes ostu sooritades alati registreerida oma kliendikaardi number.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias