Stockmanni Hullud Päevad toimuvad sel kevadel e-poes

 (2)
Stockmanni Hullud Päevad
Stockmanni Hullud PäevadFoto: Heiki Rebane

Seoses koroonaviirusest tingitud eriolukorraga toimuvad Hullud Päevad sel kevadel ajavahemikus 25.03-05.04 e-poes, teatas Stockmann pressiteate vahendusel.

“Hullud Päevad on populaarne kampaania, mis toob tavaliselt kokku suurel määral inimesi. Me soovime omalt poolt vähendada riske koroonaviiruse levikuks. Nii suunamegi oma kliente tegemaks Hullude Päevade ostud sel kevadel e-poest ning selleks, et kõik saaksid oma soovitud kaupa tellida, oleme pikendanud kampaania perioodi 2 nädalani. Meie klientide ja töötajate turvalisus on meile esmatähtsad”, ütleb Katre Uibomäe, Stockmanni turundus ja kliendikogemuse juht.

Hullude Päevade e-poe aadress on crazydays.com. Soovide nimekiri on juba avatud ning ostud saab sooritada kampaania aegadel, alates 25.03, kui hommikul kell 7.00 e-pood avaneb. Igal õhtul kell 18.00 lisanduvad õhtuhitid.

"E-pood on inglise keelne, kuid sellest ei tasu lasta heidutada, kõik tooted, mida kliendid näevad, on Eestis kättesaadavad. Mugavuse huvides lisasime kaardimaksele lisaks võimalusele ka pangalingi kaudu arve tasuda. Lisaks kinnitame, et e-poest tellitava kauba pakendamisel on meil ranged hügieeninõuded, nii et kaupa kätte saades saavad meie kliendid olla rahulikud ning avada pakid julgelt ” jätkas Uibomäe

Seotud lood:

Sammud hügieeni tagamiseks

Stockmann on oluliselt tõhustanud hügieeni toiminguid oma kaubamaja territooriumil, tagades sealjuures kõikidele töötajatele ja rentnikele vajalikud vahendid pidevaks käte desinfitseerimiseks.

“Hetkel on meie kaubamaja avatud ning teenindab edasi kõiki kliente, kes meid külastavad, nagu ka teised jaemüügiga tegelevad ettevõtted. Klientide külastusaegade eelistustele tuginedes lühendasime alates 18. märtsist ajutiselt lahtiolekuaegu. Oma klientide ja töötajate tervise huvides oleme ajutiselt peatanud jumestusteenuste pakkumise kosmeetikaosakonnas. Ühtasi paneme veelgi enam fookust meigitoodete näidiste eest hoolitsemisele. Seetõttu on hetkel lubatud meigitoodete testimine vaid puhtale salvrätikule või konsultandi juhendamisel. Võimaluse korral palume eelistada kauba eest tasumisel kaardi- või viipemakseid,” jätkab Uibomäe.

Stockmann jätkab koroonaviirusest tingitud olukorra reaalajas jälgimist ning viib sisse muudatusi vastavalt tervishoiu ekspertide ja valitsuse suunistele.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

 • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
 • Olulised telefoninumbrid:
  • 1247 – Käitumisjuhised eriolukorras toimetulekuks ja koroonaviirusega seotud küsimustes (24h, tasuta)
  • 1220 – Perearsti nõuandetelefon eesti ja vene keeles, pakub meditsiinialaseid nõuandeid ja konsultatsiooni (24h, tasuta)
  • 53 01 9999 – Välisministeeriumi konsulaarinfo, kui oled välismaal hätta jäänud (24h)
  • 112 – Hädaabinumber kiirabi, pääste ja politsei kutsumiseks (24h, tasuta)
 • COVID-19 sümptomid on sarnased gripi sümptomitele. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused.
 • Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
 • Valitsus kehtestas viiruse kiire leviku tõttu 1. maini eriolukorra. Loe lähemalt, mida see kaasa toob!
 • Pärast välismaalt naasmist peavad nii Eesti elanikud kui ka välisriigi kodanikud olema kaks nädalat isolatsioonis. Loe lähemalt Välisministeeriumi kodulehelt!
 • Loe lähemalt koroonaviirusest Terviseameti kodulehelt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias