STV klientide ekraanilt kaovad Kanal 2, Kanal 12, Kanal 11 ja MyHits

 (117)
Uudist täiendatud kell 21.35!
Kanal 2
Kanal 2Foto: Eero Vabamägi

Kuna läbirääkimised lepingu pikendamise osas AS-i Eesti Meedia ja telekommunikatsioonifirma STV vahel ei andnud tulemusi, kaovad STV klientide ekraanilt telekanalid Kanal 2, Kanal 12, Kanal 11 ja MyHits.

Kasulik sai täna mitu vihjet selle kohta, et kaabeltelevisioonifirma STV lõpetab homsest oma võrgus Kanal 2 ja teiste Eesti Meedia gruppi kuuluvate telekanalite näitamise.

Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann ütles kella 19 paiku Delfile, et ei soovi midagi kommenteerida.

Siiski andis vihjele kinnituse Eesti Meedia telekanalite juht Rait Killandi, kes ütles ERRile, et leping STV-ga on kehtinud muutmata kujul juba üle viie aasta ning oli ilmselge, et kaasajastamist vajasid nii juriidilised tingimused kui ka hinnad.

"Eesti Meedia on märkimisväärses mahus investeerinud teleprogrammide sisusse ja tehnilisse kvaliteeti, suurendades muuhulgas oluliselt spordiülekannete mahtu ja omatoodangut," selgitas Killandi.

Tema sõnul ei kandnud paraku läbirääkimised STV-ga vilja, mistõttu lõpeb alates eelolevast südaööst Eesti Meedia telekanalite pildi edastus STV võrgus.

STV ähvardas ka 2012. aastal Kanal 2 oma levist välja visata. Praegu pakutavates STV pakettides on Kanal 2 endiselt sees.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias