Subway avab Laagris võileivapoe

 (5)
Laagri Subway
Laagri SubwaySubway

Täna avab rahvusvaheline Subway võileivapood Eesti 15. kaupluse Tallinnas, Laagris – uus võileivapood asub Pärnu maantee lõpus, mis võimaldab linnast väljasõitjatel mugavalt eine või kohvi ja küpsise kaasa haarata ning sõitu jätkata pikemat pausi tegemata.

Laagri Subway frantsiisivõtja Jazzway OÜ juhatuse liige Elis Kaurson tõdes, et uue Subway avamisega soovitakse värskeid võileibu pakkuda just autoga liiklejatele, kes tiheda liiklusega Pärnu maanteel pikalt ei soovi peatuda, kuid siiski tervislikumat, kuid kiiret kehakinnitust vajavad. "Subway Bitestop poodide kogemusele toetudes näeme, et autoga liiklejad hindavad võimalust haarata kiiresti teele kaasa kosutav eine ning värske kohv, mis teel olles fookust selgena hoiaks," sõnas Kaurson, lisades, et kindlasti pakub uus Subway rõõmu ka lähedal elavatele inimestele.

"Istekohti on vastavatavas Subway kohvikus 23 ja see teeb kohvikust mõnusa hubase peatuspaiga. Toodete valikus muudatusi me ei tee – menüüs on ikka tervislikud võileivad, salatid ning kohvi- ja karastusjoogid," tõi Kaurson välja.

Subway Eesti arendusjuhi Ats Raigla sõnul on tallinlaste huvi Subway vastu olnud suur ning uus kauplus piirkonnas, mis jääb liiklejate trassile on kahtlemata heaks peatuspunktiks. "Kui Tallinna kesklinnas liikuvatel inimestel on mitmeid võimalusi, et mugavalt endale eine haarata, siis Pärnu suunal liiklejale pärast Järve keskuse poodi seda võimalust seni ei olnud, mistõttu on igati loogiline, et Pärnu maantee lõpus nüüd uus Subway võileivapood avatakse," ütles Raigla.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias