Subway avab Pärnu kesklinnas uue kaupluse

 (1)
Pärnu Subway
Pärnu SubwaySubway

Suvepealinnas on nüüd võimalik tervislikumat kiirtoitu süüa – legendaarne võileivapood Subway avab täna võileivapoe Pärnus Port Arturi keskuses.

Subway Eesti arendusjuhi Ats Raigla sõnul töötab maailmakuulus Subway kontseptsioon kõige paremini kohtades, kus on esindatud võimalikult mitmekülgne kliendibaas, kellel on soov kiiresti ja tervislikumalt süüa. Miks Subway avatakse senise Bitestopi asemel uuesti just Pärnu keskmes, on arendusjuhi sõnul soodsate tingimuste kokkulangevus.

„Leidsime Subway avamiseks sobiliku koha suvepealinna absoluutses keskuses ning otsustasime Pärnusse jätta vaid ühe võimalikult hea asukohaga Subway võileivapoe,“ märkis ta.

“Pärnu keskuses avatud Subway on kaupluse pinnalt üks Eesti suurimaid võileivapoode, kus menüüs on lisaks värskest toorainest valmivatele võileibadele ja salatitele ka kohapeal küpsetatud küpsised ja aromaatne kohv. Lai valik võimaldab nii põhieineks kui ka vahepalaks igaühel sobiva eine osta,” sõnas Raigla. Ta lisas, et Eesti uusimas Subway kaupluses on juba kasutusel ka digitaalsed menüüpaneelid, mida teistest poodidest veel ei leia.

Subway võileivapoes saab esialgu tööd kaheksa inimest. “Kindlasti on see periooditi erinev ja tegelik vajaminev töötajate arv on selgumisel,” kinnitas Raigla.

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias