Südameapteek ja USS Security Eesti alustasid koostööd ravimite ja apteegikaupade kiirkulleri teenuse osutamiseks


Valveapteek, Südameapteek, Tõnismägi 5
Valveapteek, Südameapteek, Tõnismägi 5Foto: Ilmar Saabas

Südameapteek ja USS Security toimetavad ravimid ja muud apteegikaubad kiirelt ja kontaktivabalt kodudesse samal päeval nii Tallinnas kui lähiümbruses. Eesmärk on teenust laiendada ka teistesse maakondadesse.

COVID-19 leviku, kaubanduskeskuste sulgemise ja e-kaubanduse hüppelise kasvu tõttu on pakiautomaatide ja kullerfirmade koormus suur ning e-poodide tarned võtavad aega. Kriis on viinud kokku eraldiseisvates valdkondades tegutsevad ettevõtjad ja ettevõtted, et leida praegusel hetkel lisaväärtust pakkuvaid koostöövõimalusi.

„Südameapteegi e-apteegi tellimuste maht kasvab ning kliente rahuldavate tarneaegadest kinnipidamine on kullerteenust pakkuvatele ettevõtetele tõsine väljakutse. Retsepti- ja käsimüügiravimid ning muud apteegikaubad peavad jõudma inimesteni võimalikult kiiresti olukorras, kus kodunt väljumine ei ole lubatud või võimalik ning kaupade üleandmine peab toimuma praegusele ajale kohaselt kontaktivabalt ja turvaliselt,“ lausub Südameapteegi juhatuse esimees Risto Laur.

Seotud lood:

„USS Security meeskonnal on kullerteenuse osutamise kogemus ning võimekus, mis sai koostöös kohandatud ka e-apteegist ostetavate ravimite ja apteegikaupade klientideni tarnimiseks. Mul on hea meel, et mõned nädalad tagasi ühiselt arutatud teenus on tänaseks klientidele kättesaadav. Siinkohal tänan USS Security juhatust ja meeskonda ning Ravimiametit konstruktiivse ja kiire töö eest,“ räägib Laur ja lisab, et eesmärk on teenuse kättesaadavust laiendada.

„USS Security teenusteportfell on lai ja oleme alati avatud uutele väljakutsetele. Meie innovatiivsed tehnoloogilised lahendused ja lai koolitatud turvatöötajate võrgustik annavad võimaluse pakkuda sellist uut teenust nagu kaupade kiirkuller. Tänases muutunud maailmas on klientidele väga oluline, et pakid jõuaksid tellijateni igati turvaliselt kohale. Ideest teostuseni läks aega meil ainult kaks nädalat. Rõõm on koostööd teha selliste uuendusmeelsete koostööpartneritega. Suur kiitus ja tänu Südameapteegi tiimile!“ sõnab USS Security Eesti juhatuse esimees Raul Parusk.

USS Security sama päeva kojuvedu kehtib Südameapteegi e-apteegi tellimustele, mis on teostatud tööpäeviti enne kella 15:00. Tööpäeviti pärast kella 15:00, nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tehtud tellimused jõuavad sihtpunkti järgmise tööpäeva jooksul.

Sama päeva kättetoimetus laieneb Tallinnale ja Tallinna lähiümbrusele:

Alliku, Assaku, Haabneeme, Harku, Harkujärve, Hüüru, Iru, Juuliku, Jälgimäe, Järveküla, Jüri, Kangru, Kelvingi, Kiili, Koidu, Krillimäe, Kurna, Laabi, Laagri, Laiaküla, Lehmja, Leppneeme, Lubja, Luige, Maardu, Metsakasti, Miiduranna, Muuga, Mäealuse, Männiku, Peetri, Pildiküla, Pringi, Pärnamäe, Püünsi, Rae, Randvere, Rohuneeme, Saku, Saue, Soodevahe, Tabasalu, Tammemäe, Tammneeme, Tiskre, Tänassilma, Uuesalu, Vaela, Veneküla, Viimsi, Äigrumäe

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias