SUUR HINNAVÕRDLUS: Vaata, milliseks on kujunenud jõulupuude hinnad

 (50)
Jõulukuuskede müük kaubanduskeskuste parklates
Foto: Martin Dremljuga

Tänapäevases tarbijaühiskonnas võiks naljatades küsidagi: "Oh kuusepuu, oh kuusepuu, kui kallilt saab sind osta?"

Jõulupuu tuppa toomise traditsioonid on mõistagi erinevad ja kui mõned inimesed lähevad kuuse järele vahetult enne jõuluõhtut, siis teised eelistavad jõulupuu tuppa tuua ja ehtida juba detsembri alguses. Nii tulevadki jõulupuud - kuused, nulud, tehiskuused jt - müügile juba detsembri alguses.

Hinnavõrdluses on välja toodud jõulupuud pikkuses 125 kuni 225 cm, mis peaksid mahtuma nii väiksemasse elutuppa kui ka keskmisest kõrgema laega eluruumi.

Võrreldud on täis- mitte kampaaniahindasid ning tulenevalt sellest võib kauplusest leida veelgi soodsama pakkumisega jõulupuid.

Joulukuused.ee müügipunkt asub Nõmmel, Hiiul ja Salve tänaval.
Joulupuud.ee ehk OÜ Artiston müügikohad on avatud alates 5. detsembrist.

Artistoni müügikohad teistest linnadest leiad siit.

Haljastus.org müügikohad on avatud alates 11. detsembrist Mustika Keskuses, Järve Selveris, Merimetsa Selveris, Peetri Selveris, Torupilli Selveris, Saku Selveris, Kuressaare Selveris, Punases Selveris, Tallinna Keskturul, Nõmme turul ja Mustamäe turul.

Seotud lood:

Edelgran.eu müüb alates 10. detsembrist kuuskesid ja nulgusid näiteks Kakumäe Selveris, Tabasalu Rimis ja Stroomi keskuses.

RMK jõulupuude kohta leiad rohkem informatsiooni siit.

Hea lugeja, anna kommentaariumis teada, millal ja kust sina kavatsed jõulupuu tuppa tuua? Kui tead jõulupuude jaemüügiga tegelevat ettevõtet, anna märku ja täiendame üheskoos tabelit.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias