Suur nõudlus toob Tallinn-Tartu bussiliinile sel nädalavahetusel 11 lisaväljumist


Bussiliin
BussiliinFoto: Ilmar Saabas

Seoses bussireisijate arvu kasvuga pühade eelsel ajal lisab Lux Express 15. ja 17. detsembriks Tallinn-Tartu liinile 11 lisaväljumist.

Lux Expressi kommertsjuhi Märt Sibriku sõnul on suur osa kohtadest saabuvaks nädalavahetuseks juba välja müüdud, mistõttu tuleb bussifirma reisijate soovidele vastu ja lisab reedeks ja pühapäevaks Tallinn-Tartu liinile täiendavaid väljumisi.

“Hea meel on näha, et üha enam eelistatakse transpordivahendina just ühistransporti. Oleme selleks reisijatele omalt poolt vastu tulnud ja panustame nii paindliku sõidugraafiku kui ka tipptasemel mugavate busside näol sellesse, et ühistranspordi kasutajate hulk kasvaks veelgi,” rääkis Sibrik. “Kuna nädalavahetustel on reisijaid alati palju, toome kõige suurema nõudlusega liinile reedeks ja pühapäevaks enam kui 500 täiendavat sõidukohta. Loodame, et sel moel saavad kõik soovijad oma vajalikud sõidud pühade eel ära teha.”

Täna on Lux Expressil Tallinn-Tartu liinil igapäevaselt kokku üle 3000 sõidukohaga 62 väljumist, millest 48 teenindavad Lux Expressi ja 14 Simple Expressi bussid. Neile lisanduvad saabuval nädalavahetusel lisakohad järgmistele väljumistele:

Tallinnast Tartusse:
15. detsembril Lux Expressiga kell 12 ja 15, Simple Expressiga kell 13:30
17. detsembril Lux Expressiga kell 12 ja 15, Simple Expressiga kell 13:30

Tartust Tallinnasse:
15. detsembril Lux Expressiga kell 16 ja 19, Simple Expressiga kell 18:30
17. detsembril Lux Expressiga kell 16 ja 19

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias