SUUR ÜLEVAADE | Kus asub Balti lennupealinn? Vaata, kuhu ja milliste lennufirmadega saab lennata Tallinnast, Riiast ja Vilniusest

 (20)

Vaadates otsa Balti kolme pealinna lennujaamade lennuliiklustihedusele, saab võrdlemisi ruttu selgeks, et lennupealinna tiitel kuulub Riiale. Kui kaugel on lätlaste pealinnast Tallinn ja Vilnius?

Kuigi Tallinnast, Riiast ja Vilniusest lendab igast ühest 17 erinevat lennufirmat, teevad neist igaüks erineva sagedusega lende. Kõige produktiivsem on lätlaste airBaltic, kelle privileeg on kokku lennata Tallinnast, Riiast ja Vilniusest kõige rohkematesse sihtkohtadesse.

Tallinna lennujaamal on 2018. aastal 56 aastaringset ja hooajalist lennuliini. Riia lennujaamal 116, Vilniusel 72.

Kokku tegutseb tänavu Balti lennuturul 27 lennufirmat. Need on Aeroflot, Belavia, British Airways, airBaltic, Ellinair, Austrian Airlines, Finnair, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Aegean Airlines, Norwegian Air Shuttle, easyJet, Primera Air, Brussels Airlines, Transaviabaltika, Rusline, Ryanair, SAS, Turkish Airlines, Vueling, Ukraine International Airlines, Nordica, Utair, Qatar Airways, Uzbekistan Airways, SCAT Airlines ja Wizzair.

Seotud lood:

Tallinnast saab lennata järgmistesse sihtkohtadesse (kokku on Tallinna lennujaamal 56 erinevat lennuliini):

Riiast saab lennata järgmistesse sihtkohtadesse (kokku on Riia lennujaamal 116 erinevat lennuliini):

Vilniusest saab lennata järgmistesse sihtkohtadesse (kokku on Vilniuse lennujaamal 72 erinevat lennuliini):

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias