SUUR ÜLEVAADE: Millise kino kliendile on filmivaatamine kõige soodsam?

 (24)
Kinos-51
Foto: Tanel Meos

Delfi Kasulik uuris Eesti suuremate kinode klientide lojaalsusprogramme, et välja selgitada, milline filmisõber oma kinokülastustest pikemas plaanis enim võidab. Solarise ja Coca-Cola Plaza kinokülastajad võivad rõõmustada!

Võrdlesime Forum Cinemas'i hallatavaid Tallinna Coca-Cola Plaza, Tartu Ekraani ja Narva Astri, Tartu Tasku kinokeskuse Cinamon, Apollo kinode ja Solaris kino kliendisoodustusi. Kuigi Apollo kontsern ostis 2014. aastal Solaris kino, kehtib seal seni siiski Apollost eraldiseisev lojaalsusprogramm.

Igal kinol on erinimeline programm, milles osalevad kinokülastajad saavad kinopileteid ostes tõusta erinevatelt tasemetelt järgmistele ning oma hinnavõitu suurendada.

Muidugi tuleb suures plaanis tarbijal silmas pidada kinopiletite hinnavahet, kuid tahtsime välja selgitada, millises kinos käies saab klient oma külastuste eest kinolt just enim tagasi erinevate soodustuste ja preemiate näol.

Kuna soodustused ei ole kõikides hinnagruppides päris samad, siis protsentuaalselt välja toodud soodustused on pigem kõikide kinode parim võimalik pakkumine kliendile.

Eraldi vaadatuna saavad usinad kinokülastajad Coca-Cola Plazas seansile kehtivatest tavahindadest 0.60€ kuni 2€ soodsamalt. Narva Astri kinos ja Tartus Ekraanis on lojaalsusprogrammiga liitunutele 0.40€ kuni 1.40€ soodustused. Samuti kehtivad Kinoklubi liikmetele soodustused kinosnäkkidele ning ainult Kinoklubi liikmed saavad kutsed esilinastustele.

Seotud lood:

Cinamon kinokeskuses Tartus on missiooniprogrammiga liitunud kinokülastajatele soodustus vastavalt 0.30€-1€ (3D kinoseansside puhul mõnel juhul ka 1.50€). Cinamonis kehtib kõige usinamatele kinokülastajatele lisapreemia. Ostes 20 kinopiletit ühe aasta vältel, saavad nad 21 kinopileti tasuta.

Solaris kino Tähtede klubi liikmetel on ka kinobaarides hinnasoodustusi ja nende kinopiletite soodustused varieeruvad 0.60€ kuni 2.60€.

Ka Apollo kinos, mis avas oma esimese keskuse Pärnus eelmise aastal, kehtib klienditele, kes on lojaalsusprogrammiga liitunud, soodustus kinosnäkkidele. Piletite soodustused liitunud klientidele on 0.20€ kuni 1€, olenevalt kellaajast, millal kino külastada ning milline istekoht soetada (tavakoht või kahe inimese iste saali viimases reas).

Kinode lojaalsusprogrammidega liitumine on tasuta ja toimib enamasti ID-kaardi põhimõttel.

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias