SUVENIIRIDE GALERII: Kaheksa soovitust, kuidas ära kasutada Eesti uut rändrahnu märki

 (241)
Eesti märk aluspükstel
Eesti märk aluspükstelFoto: Migx / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia

Täna tutvustas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Eesti brändi uuendatud sisu. Brändi uue visuaalse identiteedi läbivaks jooneks on rändrahnude motiiv, mida hakkame tulevikus ilmselt üsna palju nägema. Rutates suveniiritootjatest ette, pakume välja oma soovitused, kuidas rändrahnu motiivi erinevatel suveniirtoodetel ära kasutada.

1. T-särk

T-särk on küll üsna traditsiooniline lähenemine suveniirtoodetele, ent samas on särgid turistide seas alati populaarsed. Ilmselt saab seda turundada konservatiivsema maitsega ja praktiliste väärtustega sihtgrupile.

Foto: Brian Jackson / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia

2. Peapael

Asjata ei kuulutata, et 90ndad on tagasi. Oleme kindlad, et üsna pea teeb 90ndate trend läbi hüppe nullindate algusesse ning sellega seoses teevad moes ilmselt tagasituleku ka peapaelad. Miks mitte peapaelu juba ennetavalt tootma hakata?

Foto: Indiapicture / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia
Seotud lood:

3. Logoga kotike hea ja paremaga

See kotike on multifunktsionaalne: selle sees saab müüa nii kama, vürtside ja meega kaetud mandleid kui kuivatatud karuliha ja musta leiba.

Foto: mauritius images GmbH / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia

4. Sülearvuti kleeps

Sülearvutile mõeldud kleepsud on hea odav suveniir: ühe euro eest saab turist endale meeldiva toote ja kuna kleepsude omahind on niivõrd madal, on need suure potentsiaaliga tulu allikaks.

Foto: Mood Board/REX, Vida Press / Ekspress Meedia

5. Logoga kruus

Tegemist on taaskord klassikaga, aga siin saaks mängida erinevate värvide ja suurustega. Miks mitte katta terve kruus väikeste ränirahnukestega? Või panna suur rahn tassi keskele, nagu meie oleme näidisena välja toonud?

Foto: Mito Images/REX, Vida Press / Ekspress Meedia

6. Bränditud piim

Eesti piim on juba praegu bränd omaette. Antud juhul turundaks piim uut märki, kui seda erinevate piimatoodete pakenditel kasutama hakata.

Foto: HERA FOOD / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia

7. Koerakeste kampsun

Koerakestele mõeldud kampsuniga saab suunata oma pilgu hipsterite ja trenditeadlikumate noorte poole. Sest kes ei raatsiks oma väikese koerakese peale veidi raha kulutada?

Foto: Christina Gandolfo / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia

8. Bränditud aluspüksid

Aluspüksid on ideaalne kink, mille saaksid kaasa haarata nii emad-isad oma poegadele kui Briti noormehed oma silmarõõmudele. Sobiv suveniir, mis sobib igas vanuses kingisaajale!

Foto: Migx / Alamy Stock Photo, Vida Press / Ekspress Meedia


Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias