TABEL | Ei tasu veel alkoholi järele tõtata! Jaekettides olulist hinnalangust näha ei ole

 (116)
Tallink tõi hinnad alla!
aastaõpu piirikaubandus
aastaõpu piirikaubandusFoto: Ago Tammik

Tänasest langes Eestis õlle, siidri ja kange alkoholi aktsiis 25 protsenti. Möödunud nädalal teatasid mitmed jaeketid, et nemad laovarude lõppemist ei oota, vaid lasevad populaarsemate toodete hinnad alla juba sel nädalal. Esmaspäeval tehtud ülevaatest selgub, et veel on vara poodi tõtata - hinnad püsivad languse eelsel tasemel.

Aktsiisilanguse tulemusena väheneb 0,5 liitrilt õllelt (5%vol) makstav aktsiisisumma 0,1 eurot ja ühe liitri viina puhul 2,51 eurot. Jaekettidest tuli reedel esimesena lubadusega hinda langetada Maxima, tõsi, seda kõigest 17-l tootel.

Järgmisena teatas langevatest kärakahindadest Prisma, kes lubas hindu alandada 300-l eelkõige kohalike tootjate nagu A. Le Coq, Saku ja Liviko tootel vastavalt aktsiisimuudatusele.

Selver lubas selle nädala jooksul langetada üle 500 toote hinda, nii kauplustes kui ka e-Selveris.

Seotud lood:

Kasulik külastas pühapäeval mitmeid kauplusi ja valis sealt välja üheksa populaarset alkohoolset jooki. Allpool olevas tabelis on hinnad 30. juuni seisuga. Täna poode külastades selgus, et valitud toodete hinnad ei ole odavamaks läinud.

Tabelis olevad hinnad on ilma pandita ja eurodes.

Tallink Silja laevadel lubati kõikide aktsiisilangusest mõjutatud alkohoolsete jookide hinnalangust juba esmaspäeval. Laevafirma e-poest selgub, et lubadus on täide viidud - reisijad saavad nüüd soetada oluliselt odavama hinnaga õlut, viina ja siidrit.

A.Le Coq Premium Export 24x33 cl kohvri saab laevalt kätte 13.90€ eest, sama hinnaga on ka kohver Saku Originaali. Kohver Hartwall Original Long Drink Strongi maksab nüüd samuti 13.90 €. Liitrine pudel Viru Valget maksab 14.50€.

Kasulik hoiab lähipäevadel alkohoolsete jookide hindadel teravalt silma peal!

Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias