Tallink alustab Muuga–Vuosaari liinil reisijatevedu

 (6)
Tallinki kaubalaev Sea Wind
Tallinki kaubalaev Sea WindFoto: Tallink

Alates 12. juunist avab Tallink Eesti ja Soome vahel seni vaid kaubaveoliinina tegutsenud Muuga-Vuosaari liini ka tavareisijatele, kes soovivad sõidukiga soodsalt Soome sõita.

Reisijaid veab liinil parvlaev nimega Sea Wind ja ühe otsa pileti hind on kõigil väljumistel, kõigile reisijatele üks – 10 eurot reisija. Ka sõidukitele kehtib aastaringselt fikseeritud hind, mis on sõiduautode puhul 20 eurot, kaubikutel 30 eurot ja pikkadel kaubikutel 40 eurot üheotsa pileti kohta.

Piletimüük uuele Eesti–Soome vahelisele reisijateveo liinile on Tallinki veebilehtedel, piletikassades ning kõnekeskuste kaudu avatud tänasest ja esimene reis sõidukiga tavareisijatele toimub 12. juunil.

Muuga–Vuosaari liinile saavad reisi broneerida järgmiste sõidukitega reisijad:
• Sõiduauto – kuni 1,9 m kõrge ja kuni 5 m pikk
• Kaubik – kuni 4,4 m kõrge ja kuni 8 m pikk
• Pikk kaubik – kuni 4,4 m kõrge ja kuni 12 m pikk

Sea Wind sõidab Muuga–Vuosaari liinil aastaringselt kõigil nädalapäevadel välja arvatud laupäeval. Reis Muugalt Vuosaarisse kestab 3,5 tundi ja Vuosaarist Muugale neli tundi.

Reisijatel on võimalik lisatasu eest broneerida kajuteid, osta hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ning laeval on ka kauplus. Laeva eripärade tõttu ei sobi reisimine Sea Windil erivajadustega reisijatele ning lemmikloomadega reisijatele.

Seotud lood:

"Meil on hea meel, et saame Muuga–Vuosaari liini reisijatele avamisega vastu tulla neile klientidele, kes ei otsi merereisilt suurt elamust, vaid soovivad lihtsalt ja odavalt reisida punktist A punkti B," sõnas Tallink Grupi juhatuse liige Kadri Land. "Klientide tagasiside näitab, et sarnaselt erinevate teenuste hulga ning hinnaklassiga lennufirmade klientidele on ka laevareisijate seas neid, kes eelistavad reisida suuremat mugavust ning laiemat teenuste valikut pakkuvate laevadega nagu Megastar ning teisalt neid, kelle jaoks on pileti ostmisel pigem määrav hind ning võimalikult lihtne teenus," lisas Land.

"Sea Wind on eelkõige sobiv valik neile sõidukiga reisijatele, kes soovivad Eesti ja Soome vahet reisida lihtsalt ja odavalt, vältides Tallinna ja Helsingi kesklinnades liiklemist. Sea Wind viib reisijad äärelinnast äärelinna ning on hea alternatiiv neile, kes reisivad Eestis ja Soomes mujale, kui pealinnadesse ning võimaldab vältida liiklusummikutes liiklemist. Ning kindlasti sobib selle laevaga reisimine neile, kes otsivad unikaalset retroelamust põneval vanemal laeval reisimisest," rääkis Land.

Tallinki püsikliendiprogrammi Club One liikmed koguvad boonuspunkte ka Sea Windiga reisides.

Sea Windi sõidugraafiku leiab Tallinki kodulehelt aadressil www.tallink.ee/et/kaubavedu-muuga-vuosaari

Pileti Sea Windile saab osta siit: www.tallink.ee/autoreis-muuga-vuosaari

Target
Saada vihje, foto või video!
Saada vihje
Jälgi meid sotsiaalmeedias